Úvod > Aktivity & akce > Akce > Historické tramvaje projedou Libní

Historické tramvaje projedou Libní

Kdy 19. březen 2016 13:00 - 18:00 Historické a vojenské akce
Oslava 120 let zavedení elektrické tramvajové dráhy Praha-Libeň-Vysočany, která se koná v sobotu 19. března od 13 do 18 hodin na Elsnicově náměstí v Libni. Připomeňte si atmosféru přelomu 19. a 20. století bohatým programem či jízdou v historické tramvaji.
Městská část Praha 8 ve spolupráci s Dopravním podnikem hlavního města připravila na sobotní odpoledne 19. března 2016 oslavy 120 let elektrické tramvajové dráhy Praha-Libeň-Vysočany. Pro všechny návštěvníky a milovníky historie budou připraveny projížďky v dobových tramvajích, výstava k historii tramvajové dopravy v Praze, jarmark, ukázky výcviku c. a k. vojáků, výroba pamětních odznaků, hudební vystoupení a další bohatý program.

Na trase mezi Vysočanskou a náměstím Kobylisy budou v době od 12.30 do 18.30 hod. připraveny zdarma jízdy historickými tramvajovými vozy. Pod Libeňským zámkem bude v době konání akce zřízena mimořádná tramvajová zastávka, která zajistí lepší dostupnost návštěvníků na hlavní program oslav na Elsnicově náměstí.

Oslavy 120 let elektrické tramvajové dráhy nejsou určeny jen pro historické nadšence. Bohatý doprovodný program zaujme i širokou veřejnost a mysleli jsme také na děti. Udělejte si v sobotu 19. března hezké odpoledne a přenestese zpátky v čase.
Celý popis
Naposledy změněno: 1. 3. 2016
5.5.
15.7.
Barvy krajiny

Barvy krajiny

Golčův Jeníkov, Vysočina
1.5.
30.9.
Ukázky přeletů dravců a sov v oboře Žleby

Ukázky přeletů dravců a sov v oboře Žleby

Žleby, Střední Čechy
30.6.
Kino Synagoga - Obchod na korze

Kino Synagoga - Obchod na korze

Hartmanice, Šumava
7.7.
Otevřené sklepy Vítonice 2018

Otevřené sklepy Vítonice 2018

Vítonice, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí

Penzion a restaurace U Mnicha

Penzion a restaurace U Mnicha

Vilémov, Vysočina
Zámek Filipov

Zámek Filipov

Čáslav, Střední Čechy
K&K American bistro

K&K American bistro

Čáslav, Střední Čechy