Úvod > Aktivity & akce > Akce > Handy cyklo maraton Praha - Bratislava - Praha

Handy cyklo maraton Praha - Bratislava - Praha

Kdy 2. srpen 2016 - 6. srpen 2016 Sportovní akce
Vlajková loď cesty za snem, jeden z nejrychleji rostoucích sportovních projektů v Česku. Jedná se o nejdelší cyklistický závod ve střední Evropě a největší cyklistickou akci vůbec, kde spolu týmy tvoří zdraví a handicapovaní sportovci.

2222 km v limitu 111 hodin. Jede se non-stop, ve dne i noci bez zastavení! Maraton boří hranice a posouvá možnosti.

Smíšené týmy zdravých a handicapovaných mužů a žen, juniorů a seniorů, nadšenců a profesionálů.

2. srpna, ve 13:00 startuje 350 cyklistů z Hradčanského náměstí na kolech na benefiční maraton okolo Česka! POJĎTE NÁS PODPOŘIT, VEMTE SI KOLO A VYPROVOĎTE NÁS VEN Z PRAHY, DO LITOMĚŘIC NEBO DÁL?

Jedeme 2222km / 111 hodin non-stop! Zdraví a handicapovaní ve smíšených týmech. Nejde nám o medaile, nejde nám o to porážet druhé. To největší vítězství je překonat sám sebe! Chceme ukázat, že všichni dohromady můžeme tvořit fungující tým! Každý máme svůj životní příběh, své sny i bolesti. Nechceme se separovat, zavírat oči nebo se litovat. Chceme se společně bavit, sportovat, užívat život, podporovat se a čerpat sílu jeden od druhého.

Support Lesbiens uzavřou koncertem celé sobotní odpoledne na Vítězném náměstí na Praze 6! Budete tam 6. srpna? 21:00 -22:00, zdarma.

 

Celý popis
Naposledy změněno: 1. 8. 2016

Ubytování a restaurace v okolí