Úvod > Aktivity & akce > Akce > Gurmánská zima v Nebespánu

Gurmánská zima v Nebespánu

Kdy 1. prosinec 2017 - 31. prosinec 2017 Gastronomické akce
Prosinec je obdobím adventu, svátků, pospolitosti a také dobrého jídla. V Nebespánu v Kašperských Horách připravili několik výtečných gurmánských menu, plných pokrmů tradiční šumavské i francouzské kuchyně a lahodného vína.
A pozor: o adventních víkendech ve zdejším farmářském obchůdku Nebeskrám pořídíte spoustu jedlých i nejedlých originálních dárků!

Ochutnáte tady domácí dortíky či lahodné zákusky od nápadité cukrářky, kuchyni pak velí šéfkuchař François Thuille, pocházející z francouzského Cognacu. A nadchne vás i netradiční atmosféra této restaurace v duchu prvorepublikových kaváren s klasickými thonetkami a pohodlnými křesílky. O gastrozážitky se v Nebespánu postará i farmářský obchod Nebeskrám. Na druhý a třetí adventní víkend tady chystají adventní trhy se spoustou zajímavých jedlých i nejedlých dárků. Vydat se sem ovšem můžete také na gurmánský vánoční pobyt a zažít netradiční Štědrý den anebo silvestrovský večer. Nebespán je prvním boutique hotelem na Šumavě, a přímo nad restaurací se můžete ubytovat v komfortních apartmánech nebo v luxusních romantických pokojích s výhledem na hrad Kašperk i okolní šumavské kopce. Na večeři tady tak můžete seběhnout i v zimě jen tak ve střevíčkách!
Celý popis
Naposledy změněno: 22. 11. 2017
16.6.
16.6.
Ať žijí strašidla

Ať žijí strašidla

Kašperské Hory, Šumava
29.3.
One man Show Ondřeje Rumla

One man Show Ondřeje Rumla

Kašperské Hory, Šumava
30.3.
2.4.
Velikonoce na hradě Kašperk

Velikonoce na hradě Kašperk

Kašperské Hory, Šumava
13.8.
13.8.
Rabský floutek: Sněhurka

Rabský floutek: Sněhurka

Rabí, Šumava

Ubytování a restaurace v okolí