Úvod > Aktivity & akce > Akce > Gurmánská zima v Nebespánu na Šumavě

Gurmánská zima v Nebespánu na Šumavě

Kdy 1. únor 2016 - 13. březen 2016 Gastronomické akce
Nebaví vás už zima a z pošmourného počasí chytáte špatnou náladu? Vydejte se za novými zážitky na Šumavu do Nebespán café & apartments v Kašperských Horách, kde pořádají pravidelné gurmánské akce. Ochutnat můžete luxusní degustační menu i zimní venkovská jídla z Francie.
V secesním domě z roku 1907 na vás okamžitě dýchne atmosféra francouzských kaváren s vysokými stropy, velkými okny, s pravými thonetkami, křesílky, zámeckou pohovkou, klavírem a hořícím krbem. Kromě pravidelných gurmánských akcí se však Nebespán proslavil také svými degustačními menu a specialitami. Po celou letoční zimu tady tak probíhá gurmánská akce, při níž se vydáte do Francie a každý týden můžete ochutnat jedno z typických francouzských venkovských zimních jídel, což jsou většinou taková, která se vaří “v jednom hrnci”, což vytváří neopakovatelou symbiózu chutí.

Každou sobotu od 17 hodin je pak možné se sem vydat na některá z pečlivě připravených degustačních menu. Jednotlivé chody jsou napárovany s vínem a závěr podtrhne sladká tečka ve formě “Café gourmand” - výborné espresso s výběrem minizákusků od cukrářky Jany a sklenkou domácího vaječného likéru. To vše za neméně opojných tónů francouzských šansonů a šéfkuchař vám na vyžádání.
Celý popis
Naposledy změněno: 22. 2. 2016
11.5.
31.10.
Sblížení: Lidé a velké šelmy Šumavy

Sblížení: Lidé a velké šelmy Šumavy

Kašperské Hory, Šumava
1.4.
31.10.
Králové Šumavy - výstava v Dobré Vodě

Králové Šumavy - výstava v Dobré Vodě

Hartmanice, Šumava
23.6.
Den hudby v Kašperských Horách

Den hudby v Kašperských Horách

Kašperské Hory, Šumava

Ubytování a restaurace v okolí