Úvod > Aktivity & akce > Akce > Galadegustace Žofín 2016: Největší výstava vín a destilátů z celého světa

Galadegustace Žofín 2016: Největší výstava vín a destilátů z celého světa

Kdy 28. leden 2016 13:00 - 20:00 Gastronomické akce
16. ročník tradiční mezinárodní prodejní výstavy vín a destilátů Galadegustace Žofín 2016, která proběhne pod záštitou distribuční společnosti Premier Wines & Spirits. Jde o největší akci svého druhu v České republice.
Na Galadegustaci palác Žofín 2016 se představí vína a destiláty napříč celým portfoliem PWS. I tento rok budou vína představovat samotní vinaři. Nebudou mezi nimi chybět italská ikonická vinařství Banfi a Barone Ricasoli, legendární španělská vinařství Marqués de Murrieta a Codorníu, výborná vinařství z Nového světa Leyda z Chile či Robert Mondavi z Kalifornie nebo zástupci z České republiky včetně vinaře roku 2015 Mikrosvín Mikulov.

Nedílnou součástí výstavy budou exkluzivní přednášky pod vedením uznávaných barmanů. Mattía Cílía bude prezentovat americké trendy drinků s vodkou pod záštitou Tito`s Handmade Vodky z Texasu a International Brand Ambassador značky Xanté Erik Möller předvede ukázku práce ze speciálním likérem z hrušek a cognacu. Velkou hvězdou letošní galadegustace bude Joanne Moore, jedna z mála ženských mistryň destilatérek, která poodhalí tajemství pravých anglických ginů společnosti G&J Distillers.
Celý popis
Naposledy změněno: 10. 12. 2015

Ubytování a restaurace v okolí