Úvod > Aktivity & akce > Akce > Freeride.cz Just Ride Špičák na Šumavě

Freeride.cz Just Ride Špičák na Šumavě

Kdy 6. březen 2016 9:00 - 16:00 Sportovní akce
Základem akce Freeride.cz Just Ride! 2016 jsou demo centra předních snowboardových značek, které připraví své produkty k testování pro širokou veřejnost. Šestou a poslední zastávkou je 6. března Boží Dar.
Opět na vás čeká spousta zábavy na kopci i mimo něj. Můžete se těšit na test centrum vybavení většiny snowboardových značek dostupných na českém trhu, výuku začátků i freestylu zcela zdarma v režii projektu Freestyle Kolbenka, závody pro různé věkové kategorie od těch nejmenších, fotostěnu od Fujifilm, chill-out zónu s barem od Jack Daniel’s Fire a DJem přímo na kopci, Samosebou.cz program podporující osvětu související s tříděním a recyklací odpadu, follow-cam natáčení a půjčování špičkových kamer Sony Action Cam, na spoustu doprovodných soutěží o hromady cen a hodně-hodně-hodně dalšího!

Také na šumavském Špičáku bude připraven špičkově upravený snowpark a jedna či dvě freestylové překážky budou postaveny i ve stanovém městečku. Na těchto překážkách proběhne během dne jak závod pro děti do 15 let, tak na konci dne i pro ty starší bez omezení věku. Organizátoři si společně s partnery akce připravili řadu hodnotných cen, vítěz závodu například vyhraje vždy mobilní telefon Accent a autor nejlepšího triku freestylový snowboard.
Celý popis
Naposledy změněno: 21. 1. 2016

Ubytování a restaurace v okolí