Úvod > Aktivity & akce > Akce > Food Truck Show v Praze - mezinárodní sraz food trucků

Food Truck Show v Praze - mezinárodní sraz food trucků

Kdy 18. březen 2017 10:00 - 19:00 Gastronomické akce
Smíchovská náplavka v Praze se stane na jeden den parkovištěm food trucků z celé Evropy! Unikátní setkání občerstvovacích restaurací na čtyřech kolech proběhne 18. března 2017.
Setkání restaurací na čtyřech kolech tzv. food trucků, které se představí 18.3.2017 a 28.10.2017 na Smíchovské náplavce v Praze. Nejen, že budete moci ochutnat speciality jednotlivých účastníků, ale také budete moci obdivovat nápaditost a kreativitu jednotlivých food trucků s jakou jsou postaveny a vyzdobeny.

Historie “občerstvení na čtyřech kolech” se datuje v Americe již od roku 1872, kdy bylo jídlo podávané z vozu taženého koňmi. Návštěvníci budou moci ochutnat nejen speciality jednotlivých food trucků, ale také ocenit kreativitu s jakou jsou tyto automobily stavěny. Kromě klasických food trucků z Maďarska, Belgie, Slovenska, Itálie či Polska, zde budou také k vidění občerstvovací tříkolky, rikši, přívěsy, obří grily či polní kuchyně. Pokud počasí dovolí a silnice budou bez soli, můžou se návštěvníci těšit také na přehlídku amerických aut a veteránů. Součástí show bude také sprejování graffity na jednu z dodávek.

K vidění budou také občerstvovací tříkolky, rikši, přívěsy, obří grily, CK polní kuchyně, autobus RTO, záchranářský autobus a další. Součástí show bude také v případě příznivého počasí pomalování jedné z dodávek graffiti.
Celý popis
Naposledy změněno: 20. 3. 2017

Ubytování a restaurace v okolí