Úvod > Aktivity & akce > Akce > Food Truck Show v Praze - mezinárodní sraz food trucků

Food Truck Show v Praze - mezinárodní sraz food trucků

Kdy 10. březen 2018 10:00 - 19:00 Gastronomické akce
Smíchovská náplavka v Praze se stane opět na jeden den parkovištěm food trucků z celé Evropy!

Setkání restaurací na čtyřech kolech tzv. food trucků, které se představí na Smíchovské náplavce v Praze. Nejen, že budete moci ochutnat speciality jednotlivých účastníků, ale také budete moci obdivovat nápaditost a kreativitu jednotlivých food trucků s jakou jsou postaveny a vyzdobeny.


Historie “občerstvení na čtyřech kolech” se datuje v Americe již od roku 1872, kdy bylo jídlo podávané z vozu taženého koňmi. Návštěvníci budou moci ochutnat nejen speciality jednotlivých food trucků, ale také ocenit kreativitu s jakou jsou tyto automobily stavěny. Kromě klasických food trucků z Maďarska, Belgie, Slovenska, Itálie či Polska, zde budou také k vidění občerstvovací tříkolky, rikši, přívěsy, obří grily či polní kuchyně. Pokud počasí dovolí a silnice budou bez soli, můžou se návštěvníci těšit také na přehlídku amerických aut a veteránů. Součástí show bude také sprejování graffity na jednu z dodávek.

K vidění budou také občerstvovací tříkolky, rikši, přívěsy, obří grily, CK polní kuchyně, autobus RTO, záchranářský autobus a další.
Celý popis
Naposledy změněno: 8. 2. 2018

Ubytování a restaurace v okolí