Úvod > Aktivity & akce > Akce > Cestovatelský festival Obzory

Cestovatelský festival Obzory

Kdy 11. listopad 2017 9:30 - 12. listopad 2017 20:00 Festivaly
Největší cestovatelská a outdoorová událost roku. Festival Obzory o cestování a aktivitách v přírodě láká na ty nejzajímavější hosty a pestrý program.

Aktivní outdooroví sportovci, horolezci, zkušení i méně zkušení cestovatelé, ale i pasivnější diváci, kteří se jen rádi podivují nad zážitky jiných. Ti všichni se sejdou na jednom z největších festivalů v ČR o cestování a aktivitách v přírodě. Hosté se také naučí, jak se vybavit do přírody podle náročnosti výletu a jak si správně připravit cestovní lékárničku, seznámí se s nejnovějšími trendy techniky a s vybavením do přírody a také získají užitečné rady o focení v přírodě v náročných klimatických podmínkách. Lákadlem bude i možnost vyzkoušet nepálskou, libanonskou, či dokonce hmyzí kuchyni. Na akci se také budou promítat tematické filmy v rámci premiéry Snow film festu a ukázek z filmového festival Expediční kamera.

Opět vás čeká 7 sálů, 30 osobností, 25 přednášek, 10 filmů a 25 workshopů v čele s osobnostmi jako je kajakářka Freya Hoffmeister, horolezec Mára Holeček, cestovatel Petr Horký nebo vědec a fotograf Petr Jan Juračka. Podíváme se do zákulisí sportovních osobností, například triatlonisty Petra Vabrouška, extrémní sportovkyně Peggy Marvanové nebo lezkyně Edity Vopatové.

Celý popis
Naposledy změněno: 3. 11. 2017
21.3.
23.9.
Josef Koudelka: Návraty

Josef Koudelka: Návraty

Praha 1, Praha
16.10.
16.10.
Projekce v areálu Pinkasovy synagogy

Projekce v areálu Pinkasovy synagogy

Praha 1, Praha
17.8.
12.9.
Vogue – první vydání

Vogue – první vydání

Praha 1, Praha
19.8.
26.8.
Festival Věčná naděje

Festival Věčná naděje

Terezín, Severozápadní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí