Úvod > Aktivity & akce > Akce > Festival ledových soch v Galerii Harfa 2017 - výstava ledových soch pokračuje
"> "> "> "> "> "> "> "> "> LP_Ondrej_Bens_pri_praci.jpg "> Denisa_Domanská_s_veverkou_z_Doby_ledové_.jpg "> Miroslav_Bobek_a_lední_medvěd_.jpg "> Mamut_.jpg
4.2.
12.2.
+ Přidat foto

Festival ledových soch v Galerii Harfa 2017 - výstava ledových soch pokračuje

Kdy 4. únor 2017 - 12. únor 2017 Festivaly
Na střeše nákupní Galerie Harfa vyrostly opět ledové sochy, tentokrát na téma "ledoví státníci". Nahlédněte do ledového království a na vlastní oči se přesvědčte o tom, jak se chladné kvádry pod rukama sochařů přeměňují v umělecká díla.
Festival ledových soch je největší akcí svého druhu pořádanou v České republice a na střeše nákupního centra Galerie Harfa se letos uskuteční už popáté. Fantazii se meze nekladou a je jen na umělcích, jak si s tématem poradí.

Nechybí hlava našeho státu, prezident Miloš Zeman, anglická královna, čerstvě inaugurovaný americký prezident Donald Trump, ruský prezident Vladimir Putin, německá kancléřka Angela Merkelová, první afroamerický prezident USA Barack Obama, oblíbený i zatracovaný ministr financí Andrej Babiš nebo Bohuslav Sobotka.
 
Zpříjemněte si víkendové nákupy návštěvou jedinečně výstavy. Ledové sochy si můžete prohlédnout, až do jarní oblevy!

Každý z ročníků je věnován jednomu konkrétnímu tématu. Zatímco letos se bude jednat o ledové státníky, tak loňský ročník obsadily populární postavičky z českých Večerníčků a předloni jsme si zde mohli prohlédnout známé atlety vyvedené v ledu, v předcházejících letech pak sochy s tématikou zimních olympijských her, zvířata v polární zoo nebo portréty předních českých a zahraničních politiků.

Pokud chcete zažít opravdu aktivní den, doplňte nakupování a prohlídku ledových soch o aktivní sport na kluzišti PRE ARENA, kde si můžete i zapůjčit brusle.
Celý popis
Naposledy změněno: 13. 2. 2017
26.11.
7.1.
Táňa Svatošová - Centrování

Táňa Svatošová - Centrování

Praha 8, Praha
6.12.
31.3.
Kluziště v Galerii Harfa

Kluziště v Galerii Harfa

Praha 9, Praha
9.12.
23.12.
Vánoce v Galerii Harfa

Vánoce v Galerii Harfa

Praha 9, Praha

Ubytování a restaurace v okolí