Úvod > Aktivity & akce > Akce > Festival ledových soch v Galerii Harfa 2017

Festival ledových soch v Galerii Harfa 2017

Kdy 2. únor 2017 - 5. únor 2017 Festivaly
Na střeše nákupní Galerie Harfa vyrostou opět ledové sochy, tentokrát na téma "ledoví státníci". Nahlédněte do ledového království a na vlastní oči se přesvědčte o tom, jak se chladné kvádry pod rukama sochařů přeměňují v umělecká díla.
Festival ledových soch je největší akcí svého druhu pořádanou v České republice a na střeše nákupního centra Galerie Harfa se letos uskuteční už popáté. Fantazii se meze nekladou a je jen na umělcích, jak si s tématem poradí.

Zpříjemněte si víkendové nákupy návštěvou jedinečně výstavy. Ledové sochy si budete moci prohlédnout, dokud neroztají! Program nadchne malé i velké a probíhá oba víkendové dny vždy od 14 hodin.

Každý z ročníků je věnován jednomu konkrétnímu tématu. Zatímco letos se bude jednat o ledové státníky, tak loňský ročník obsadily populární postavičky z českých Večerníčků a předloni jsme si zde mohli prohlédnout známé atlety vyvedené v ledu, v předcházejících letech pak sochy s tématikou zimních olympijských her, zvířata v polární zoo nebo portréty předních českých a zahraničních politiků.

Všechny sochy budou vznikat na střeše nákupního centra. Zde budou následně i vystaveny, dokud si s ledovou krásou neporadí jarní obleva.
Celý popis
Naposledy změněno: 13. 1. 2017
5.1.
11.2.
Vojtěch Tupý - Vlastní cestou

Vojtěch Tupý - Vlastní cestou

Praha 8, Praha
3.12.
31.3.
Kluziště v Galerii Harfa

Kluziště v Galerii Harfa

Praha 9, Praha
22.9.
22.6.
Hravé pokusy pro děti

Hravé pokusy pro děti

Praha 3, Praha
5.1.
1.2.
III. Salon Prahy 9 – 2017

III. Salon Prahy 9 – 2017

Praha 9, Praha

Ubytování a restaurace v okolí