Úvod > Aktivity & akce > Akce > Festival Evolution 2016

Festival Evolution 2016

Kdy 18. březen 2016 10:00 - 20. březen 2016 18:00 Festivaly
Festival, který vám nasadí brouka do hlavy. Nepřeberné množství novinek, trendů a inspirace nabídne již podvanácté Festival Evolution, který proběhne na Výstavišti v pražských Holešovicích.
Březnový Festival Evolution nabízí pod jednou střechou soubor pěti veletrhů (BIO STYL, ZDRAVÍ, ECO WORLD, OSOBNÍ ROZVOJ, INSPIRACE), jejichž vzájemné propojení uspokojí všechny, kteří dbají o své zdraví, chtějí se dozvědět něco o sobě a rozvoji své osobnosti, chtějí načerpat nové poznatky z oblasti zdravé výživy nebo nahlédnout do sfér mimo každodenní realitu.

Nedílnou součástí festivalu je nabitý doprovodný program, ve kterém každoročně vystupuje celá řada mezinárodně uznávaných osobností.

Obě části, prezentační i programová, jsou neoddělitelné a vzájemně se podporují – o čem se v rámci programu bude mluvit, to je možné si rovnou vyzkoušet, osahat, ochutnat nebo si přivonět. „Každý rok se snažíme nabídnout návštěvníkům něco nového, dát prostor inovativním pohledům na tradiční přístupy a diskutovat aktuální témata a otázky, aby si návštěvníci mohli odnést praktické tipy, nápady, inspiraci i konkrétní výrobky“ říká zakladatel festivalu Ctirad Hemelík.

 
Celý popis
Naposledy změněno: 16. 10. 2015

Ubytování a restaurace v okolí