Úvod > Aktivity & akce > Akce > Famílie v Divadle Na Fidlovačce

Famílie v Divadle Na Fidlovačce

Kdy 9. říjen 2017 19:30 - 22:00 Hudební a divadelní akce
V režii Juraje Herce se představí Carmen Mayerová, Miloš Vávra, Ludmila Molínová, Zdeněk Maryška, Lukáš Rous a Aneta Krejčíková.
Když se Nickovi rodiče odstěhují na druhý konec Spojených států, zůstává svobodný mladík pod bedlivým dohledem svých babiček a dědečků z matčiny i otcovy strany. Každou neděli je k nim pozván na oběd. A protože jsou jeho prarodiče italského původu, vyznačují se tyto rodinné sešlosti, kromě skvělého jídla i velmi vřelou živou, pro Nicka někdy až příliš živou, atmosférou. Na jedné z návštěv Nick chystá oznámit fantastickou novinku: dostal pracovní nabídku, po které tolik toužil. Nickovo povýšení má ale jednu podmínku, která u rodinného oběda vyvolá velké pozdvižení a spustí lavinu dalších událostí.

Ve skvělé komedii DiPietro přibližuje divákům vztah dvou odlišných generací a s laskavým humorem projevuje pochopení pro obě strany. Jednotliví členové rodiny a bláznivá atmosféra rodinných setkání jsou natolik autentické, že se bude nejeden divák cítit jako doma a možná k němu i zavane vůně italské kuchyně!
Celý popis
Naposledy změněno: 5. 10. 2017
20.11.
31.5.
Josef Čapek: Vinohradský scénograf

Josef Čapek: Vinohradský scénograf

Praha 2, Praha
2.12.
6.1.
Vánoční trhy Praha 2017

Vánoční trhy Praha 2017

Praha 1, Praha
24.11.
22.12.
Vánoční křišťály pro Světlušku

Vánoční křišťály pro Světlušku

Praha 2, Praha

Ubytování a restaurace v okolí