Úvod > Aktivity & akce > Akce > Famílie v Divadle Na Fidlovačce

Famílie v Divadle Na Fidlovačce

Kdy 9. říjen 2017 19:30 - 22:00 Hudební a divadelní akce
V režii Juraje Herce se představí Carmen Mayerová, Miloš Vávra, Ludmila Molínová, Zdeněk Maryška, Lukáš Rous a Aneta Krejčíková.
Když se Nickovi rodiče odstěhují na druhý konec Spojených států, zůstává svobodný mladík pod bedlivým dohledem svých babiček a dědečků z matčiny i otcovy strany. Každou neděli je k nim pozván na oběd. A protože jsou jeho prarodiče italského původu, vyznačují se tyto rodinné sešlosti, kromě skvělého jídla i velmi vřelou živou, pro Nicka někdy až příliš živou, atmosférou. Na jedné z návštěv Nick chystá oznámit fantastickou novinku: dostal pracovní nabídku, po které tolik toužil. Nickovo povýšení má ale jednu podmínku, která u rodinného oběda vyvolá velké pozdvižení a spustí lavinu dalších událostí.

Ve skvělé komedii DiPietro přibližuje divákům vztah dvou odlišných generací a s laskavým humorem projevuje pochopení pro obě strany. Jednotliví členové rodiny a bláznivá atmosféra rodinných setkání jsou natolik autentické, že se bude nejeden divák cítit jako doma a možná k němu i zavane vůně italské kuchyně!
Celý popis
Naposledy změněno: 5. 10. 2017
19.7.
22.7.
Pražské folklorní dny 2018

Pražské folklorní dny 2018

Praha, Praha
16.7.
20.7.
Příměstský tábor s angličtinou

Příměstský tábor s angličtinou

Praha 2, Praha
5.3.
31.12.
Farmářské trhy na Tyláku

Farmářské trhy na Tyláku

Praha 2, Praha

Ubytování a restaurace v okolí