Úvod > Aktivity & akce > Akce > Extraliga žen - FbŠ Bohemians vs. Tempish Vítkovice

Extraliga žen - FbŠ Bohemians vs. Tempish Vítkovice

Kdy 14. leden 2018 15:00 - 17:00 Sportovní akce
Napínavý zápas s Brnem, který klokanky rozhodly ve třetí třetině a zvítězily 9:7 je již minulostí, a nás o druhém lednovém víkendu čeká další domácí zápas, tentokrát s 1. SC TEMPISH Vítkovice.
Ty na Děkanku přijíždí v parádní formě, kdy posledních 6 zápasů vyhrály a rozhodně budou chtít v této sérii pokračovat. V předchozím společném střetnutí vyšel lépe zápas hráčkám Vítkovic, které nadělily rovný tucet gólů do sítě Bohemians. Při pohledu do minulé sezony jsou na tom modrobílé též lépe když nejprve doma vyhrály 8:1 a poté odjížděly z Děkanky s výhrou 5:1.

Hráčky Vítkovic se nacházejí na třetím místě extraligové tabulky s 39 body a ztrátou 3 bodů na vedoucí Jižní Město. Klokanky na tom jsou o něco hůře, aktuálně se nachází na 5 místě s 26 body.

Do závěru základní části schází pouhých 6 zápasů a každý tým se tak snaží vylepšit si pozici před play off.

Přijďte v neděli 14. ledna podpořit zelenobílé bojovnice v rozhodujících zápasech před play off, kdy každý bod rozhoduje. Zápas začíná v 15:00 na Sportovní hale Děkanka a těšit se můžete nejen na prvotřídní extraligový florbal ale i parádní atmosféru a přestávkovou soutěž.