Úvod > Aktivity & akce > Akce > Draci na hradě Staré Hrady

Draci na hradě Staré Hrady

Kdy 21. duben 2018 10:00 - 28. říjen 2018 17:00 Akce pro děti
Neváhejte a vstupte do starohradského Dračího království. Navštivte dračí prohlídkové okruhy a poznejte přes padesát druhů draků a dráčků! Novinkou jsou vodovodní draci Potrubáci!
Nahlédněte do tajemství Obřích smaragdových draků v pohádkovém sklepení a seznamte se s Vodovodní draky potrubáky. Přijměte pozvání na audienci k Dračímu Králi Rozumbraďáku XVI. do Dračí královské komnaty a spolu s dvaatřicetimetrovým čarodrakem Mocjeďákem odhalte tajemství dračích lektvarů a elixírů. Na Hradní pohádové půdě přivítejte i Obří rubínové draky Rubijány.

Neváhejte a vstupte do starohradského Dračího království. Navštivte dračí prohlídkové okruhy a poznejte přes padesát druhů draků a dráčků.

Na hradě a zámku se zabydleli draci skalní, ohniví, vodní, lesní, noční, bahenní, píseční, sněžní, zlatí, sklepní a spousta dalších draků, dráčků, dračích princezen a princů, rytířů a pohádkových bytostí ze Starohradských pohádek čaroděje Archibalda I. Ti všichni vás se svolením dračího krále rádi uvítají ve svém království.
Celý popis
Naposledy změněno: 16. 4. 2018
1.4.
30.9.
Rytířské turnaje v Dětenicích

Rytířské turnaje v Dětenicích

Dětenice, Český ráj
6.1.
30.12.
Pohádka O napravené princezně na zámku Dětenice

Pohádka O napravené princezně na zámku Dětenice

Dětenice, Český ráj
6.1.
30.12.
Strašidelné soboty na zámku Dětenice

Strašidelné soboty na zámku Dětenice

Dětenice, Český ráj
6.3.
30.6.
Výstava

Výstava "Od turnýry k secesi" v Dobrovických muzeích

Dobrovice, Střední Čechy

Ubytování a restaurace v okolí