Úvod > Aktivity & akce > Akce > Dobročinný projekt v myslbeku Dobro+Ty pro charitu pokračuje

Dobročinný projekt v myslbeku Dobro+Ty pro charitu pokračuje

Kdy 17. březen 2016 9:00 - 22:00 Gastronomické akce
Nákupní galerie Myslbek pokračuje v úspěšném dlouhodobém projektu Dobro+Ty pro charitu i v roce 2016. Dobročinná akce má za cíl jednou za měsíc dělat radost jak zákazníkům Myslbeku v podobě chutných cukrářských výrobků a pečiva, tak Kontu Bariéry, které více než dvacet let pomáhá lidem s handicapem.
Patronkou projektu je půvabná herečka Eva Čížkovská, která se charitě věnuje dlouhodobě a bude provázet celoroční kampaní.

Jarní Dobro+Ty pro charitu se uskuteční 17. března přímo v pasáži Myslbek. Novým partnerem se stalo Pekařství Mašek založené v roce 1992 ve Smržovce. V součastné době na výrobu toho nejkvalitnějšího chleba a pečiva dohlíží dokonce již pátá generace rodu Mašků. Druhým partnerem jsou Domácí dobroty bez lepku, výrobna poctivých bezlepkových laskomin, která si zakládá na kvalitních surovinách od prověřených dodavatelů a při výrobě nepoužívá umělá aromata či nadměrné množství škrobů.

Výborné pečivo zpříjemní den každému, kdo bude Nákupní galerií Myslbek spěchat do práce, nebo zaskočí do některého z obchodů. Stavte se u stolečku, vyberte si s sebou nějakou dobrotu a jako přidanou hodnotu dostanete dobrý pocit, že jste pomohli dítěti s postižením.
Celý popis
Naposledy změněno: 10. 3. 2016

Ubytování a restaurace v okolí