Úvod > Aktivity & akce > Akce > Dobročinný projekt v myslbeku Dobro+Ty pro charitu pokračuje

Dobročinný projekt v myslbeku Dobro+Ty pro charitu pokračuje

Kdy 17. březen 2016 9:00 - 22:00 Gastronomické akce
Nákupní galerie Myslbek pokračuje v úspěšném dlouhodobém projektu Dobro+Ty pro charitu i v roce 2016. Dobročinná akce má za cíl jednou za měsíc dělat radost jak zákazníkům Myslbeku v podobě chutných cukrářských výrobků a pečiva, tak Kontu Bariéry, které více než dvacet let pomáhá lidem s handicapem.
Patronkou projektu je půvabná herečka Eva Čížkovská, která se charitě věnuje dlouhodobě a bude provázet celoroční kampaní.

Jarní Dobro+Ty pro charitu se uskuteční 17. března přímo v pasáži Myslbek. Novým partnerem se stalo Pekařství Mašek založené v roce 1992 ve Smržovce. V součastné době na výrobu toho nejkvalitnějšího chleba a pečiva dohlíží dokonce již pátá generace rodu Mašků. Druhým partnerem jsou Domácí dobroty bez lepku, výrobna poctivých bezlepkových laskomin, která si zakládá na kvalitních surovinách od prověřených dodavatelů a při výrobě nepoužívá umělá aromata či nadměrné množství škrobů.

Výborné pečivo zpříjemní den každému, kdo bude Nákupní galerií Myslbek spěchat do práce, nebo zaskočí do některého z obchodů. Stavte se u stolečku, vyberte si s sebou nějakou dobrotu a jako přidanou hodnotu dostanete dobrý pocit, že jste pomohli dítěti s postižením.
Celý popis
Naposledy změněno: 10. 3. 2016
18.6.
16.7.
Prague Summer Nights 2018

Prague Summer Nights 2018

Praha 1, Praha
18.5.
16.9.
Znovuotevření muzea Grévin

Znovuotevření muzea Grévin

Praha 1, Praha
24.3.
21.10.
Konzervovaná minulost

Konzervovaná minulost

Praha 1, Praha

Ubytování a restaurace v okolí