Úvod > Aktivity & akce > Akce > Dny Prahy 15

Dny Prahy 15

Kdy 8. září 2017 9:00 - 16. září 2017 20:00 Společenské akce
Městská část Praha 15 i letos nachystala Dny Prahy 15, které se konají ve dnech 8. - 16. září 2017. Na obyvatele této městské části čeká pestrý program, včetně sportovních, volnočasových aktivit, dogtrekkingu nebo dětského dnu na moři.
Praha 15 rovněž připravila fotosoutěž, které se mohou zúčastnit děti i dospělí. Letošní téma zní: I stromy mají duši - strom Prahy 15.

Pátek 8. září se nese ve znamení dopravně bezpečnostního dne, které je připraveno pro žáky mateřských a základních škol za účasti Městské policie, Policie či Armády ČR.

V sobotu 9. září se uskuteční pohár v minikopané Prahy 15. Vyhlášení vítěze se koná v sobotu 16. září.

Na neděli je připraven sportovní den pro zdraví a pohyb celé rodiny, na jehož účastníky čeká program s názvem Zdravý pohyb v přírodě - wakeboard, padleboard, pétanque, šlapadla, lodičky, aquazorbing, maxiskluzavka, fotbal v bublinách, orientační běh a soubor soutěží pro celou rodinu - a turnaj v beachvolejbalu.

Pondělí 11. září je ve znamení volnočasových aktivit, který představí rodičům, dětem a široké veřejnosti činnosti organizací, spolků a sportovních klubů, které působí v městské části Praha 15.

V úterý můžete v Hostivařském lesoparku pátrat po keltském pokladu.

Ve středu se koná Happening na patnáctce - odpoledne plné workshopů jako malování na obličej, kadeřnický salon, výroba placek, sítotisk či grafity za účasti amaterských kapel Zelenej sen, Rehab a Pankix.

Ve čtvrtek se děti mohou těšit na dětský den na moři, tedy odpoledne se soutěžními stanovišti včetně skákacího hradu a sladké odměny v cíli. Pro širokou veřejnost a jejich čtyřnohé kamarády je připravena odpolední vycházka.

Pro všechny milovníky cyklistiky je v pátek připraven terénní cyklozávod, kterého se mohou účastnit soutěžící ve 4 kategoriích na tratích od 100 metrů do 8 kilometrů.

Slavnostní ukončení se uskuteční v sobotu 16. září od 13 hodin. Během odpoledne vystoupí kapela VANUA 2, Karel Gott Cover Band a kapela Ready Kirken. Antonín Panenka předá trofej vítězi turnaje v minikopané, terénního závodu a fogosoutěže. Vystoupení si rovněž připravila šermířská škupina Helios Argenteus a mistr světa v benchpressu Jiří Havrda.
 
Celý popis
Naposledy změněno: 11. 9. 2017
7.9.
24.9.
Národní Cirkus Berousek

Národní Cirkus Berousek

Praha, Praha
25.7.
30.9.
Průhonické jiřinky a gladioly 2017

Průhonické jiřinky a gladioly 2017

Průhonice, Střední Čechy
6.9.
29.10.
Jiří Jun - Z Chodova do Chodova

Jiří Jun - Z Chodova do Chodova

Praha 11, Praha

Ubytování a restaurace v okolí