Úvod > Aktivity & akce > Akce > Dny Prahy 15

Dny Prahy 15

Kdy 8. září 2017 9:00 - 16. září 2017 20:00 Společenské akce
Městská část Praha 15 i letos nachystala Dny Prahy 15, které se konají ve dnech 8. - 16. září 2017. Na obyvatele této městské části čeká pestrý program, včetně sportovních, volnočasových aktivit, dogtrekkingu nebo dětského dnu na moři.
Praha 15 rovněž připravila fotosoutěž, které se mohou zúčastnit děti i dospělí. Letošní téma zní: I stromy mají duši - strom Prahy 15.

Pátek 8. září se nese ve znamení dopravně bezpečnostního dne, které je připraveno pro žáky mateřských a základních škol za účasti Městské policie, Policie či Armády ČR.

V sobotu 9. září se uskuteční pohár v minikopané Prahy 15. Vyhlášení vítěze se koná v sobotu 16. září.

Na neděli je připraven sportovní den pro zdraví a pohyb celé rodiny, na jehož účastníky čeká program s názvem Zdravý pohyb v přírodě - wakeboard, padleboard, pétanque, šlapadla, lodičky, aquazorbing, maxiskluzavka, fotbal v bublinách, orientační běh a soubor soutěží pro celou rodinu - a turnaj v beachvolejbalu.

Pondělí 11. září je ve znamení volnočasových aktivit, který představí rodičům, dětem a široké veřejnosti činnosti organizací, spolků a sportovních klubů, které působí v městské části Praha 15.

V úterý můžete v Hostivařském lesoparku pátrat po keltském pokladu.

Ve středu se koná Happening na patnáctce - odpoledne plné workshopů jako malování na obličej, kadeřnický salon, výroba placek, sítotisk či grafity za účasti amaterských kapel Zelenej sen, Rehab a Pankix.

Ve čtvrtek se děti mohou těšit na dětský den na moři, tedy odpoledne se soutěžními stanovišti včetně skákacího hradu a sladké odměny v cíli. Pro širokou veřejnost a jejich čtyřnohé kamarády je připravena odpolední vycházka.

Pro všechny milovníky cyklistiky je v pátek připraven terénní cyklozávod, kterého se mohou účastnit soutěžící ve 4 kategoriích na tratích od 100 metrů do 8 kilometrů.

Slavnostní ukončení se uskuteční v sobotu 16. září od 13 hodin. Během odpoledne vystoupí kapela VANUA 2, Karel Gott Cover Band a kapela Ready Kirken. Antonín Panenka předá trofej vítězi turnaje v minikopané, terénního závodu a fogosoutěže. Vystoupení si rovněž připravila šermířská škupina Helios Argenteus a mistr světa v benchpressu Jiří Havrda.
 
Celý popis
Naposledy změněno: 11. 9. 2017
20.6.
17.9.
Šlechta v boji za českou státnost

Šlechta v boji za českou státnost

Praha 4, Praha
2.6.
30.9.
Pošumavský rychlík

Pošumavský rychlík

Volary, Šumava
2.6.
30.9.
Podtrosecký rychlík

Podtrosecký rychlík

Praha 9, Praha
21.6.
23.8.
Letní kino Černý Most

Letní kino Černý Most

Praha 9, Praha

Ubytování a restaurace v okolí