Úvod > Aktivity & akce > Akce > Den Vltavy 2016

Den Vltavy 2016

Kdy 20. březen 2016 10:00 - 15:00 Společenské akce
Již podruhé Vševltavský spolek organizuje pro všechny zájemce Den Vltavy. Nejenom Pražané budou moci oslavit nadcházející příchod jara ve velkém stylu v neděli 20. března. Akce se bude konat na nejkrásnějším místě v Praze na Vltavě pod Karlovým mostem a na náplavce Na Františku.
V provozu bude zdarma přívoz Kazi i celá řada unikátních lodí! Lidé zažijí plavbu na klasických výletních lodích, historickém dvoustěžníku, ale i na pravé benátské gondole. Na nejstarší osobní lodi v Praze, na Salonní rychlolodi Nepomuk bude pro návštěvníky připravena útulná kavárna s bohatým doprovodným programem.

Nejenom Pražané se mohou těšit na nejrůznější aktivity s plavební, říční a vodní tématikou a nevšední zážitky.

Potapěči Vodní záchanné služby Hippocampus předvedou, jak funguje unikátní potápěčský zvon Keson přímo u pilíře Karlova mostu, na Salonní rychlolodi Nepomuk se návštěvníci dozví od zástupců Rybářského svazu Prahy 1 jak na ryby, poslechnou si autorské čtení písně plavební zahraje pětičlenná námořnická kapela Matylda-banda de la marina.

Poznejte námořníky, vodáky, potápěče, loďaře a další členy spolku, kteří se s vámi jistě podělí o nejednu zajímavou historku ze života na Vltavě.
Celý popis
Naposledy změněno: 15. 3. 2016

Ubytování a restaurace v okolí