Úvod > Aktivity & akce > Akce > Den otevřených dveří Atelier Chami Peer

Den otevřených dveří Atelier Chami Peer

Kdy 24. březen 2016 10:00 - 18:00 Akce pro děti
První jarní možnost pro velké i malé společně čarovat zázračno...prosmýknout se do náruče pohádky a vytvořit si jarní bytůstku, vílu, elfa, draka, nakoupit si materiál na tvorbu a nebo si jen tak projít vznikající magickou zahradu a seznámit se s jejími kouzelnými obyvateli.
Atelier Chami Peer je pohádkové místo, které se snaží být malým i velkým laskavým klidným útočištěm, do kterého se dá na chvíli schoulit, naplnit si oči něhou a barvou a odpočinout si od všech šedých !musíš!. Tady se nic nemusí...ale může...může se zde vypít čaj, projít se po ateliérku a seznámit se s bytostmi, které zde v lásce vznikají. Lze si zde vytvořit pod vedením Chami svou vlastní bytůstku, draka, vílu, elfa či prostě osobní panenku. Vložit do ní šém či přání.

Chami Peer tvoří mnoho let své bytosti a pořádá workshopy pro malé i velké tvořivce. Není potřeba mít jakékoli speciální znalosti - stačí umět držet jehlu a mít trpělivost a chuť vytvořit si bytůstku. V rámci dnů otevřených dveří lze vytvořit malou šátečkovou bytost, jejíž výroba zabere od 1 do 3 podle temperamentu tvůrců. Panenku si dokáží vytvořit holčičky od 7 let - menší potřebují většinou pomoc rodičů.
 
Celý popis
Naposledy změněno: 21. 3. 2016

Ubytování a restaurace v okolí