Úvod > Aktivity & akce > Akce > Den domácích mazlíčků na Parukářce

Den domácích mazlíčků na Parukářce

Kdy 7. říjen 2017 10:00 - 14:00 Společenské akce
K příležitosti Světového dne zvířat se 7. října koná na Parukářce Den domácích mazlíčků. Kromě tradičních domácích zvířat se objeví spousta dalších exotických druhů, o jejichž chovu v zajetí poradí renomovaní odborníci.
Upříležitosti Světového dne zvířat se 7. října koná na Parukářce Den domácích mazlíčků od 10 do 14 hodin. Kromě tradičních zvířátek se objeví spousta dalších netradičních druhů.

Milovníci zvířat budou mít příležitost opět oslavit svátek sv. Františka – patrona přírody, který spadá na 4. října. Návštěvníkům bude k dispozici bezplatná poradna veterináře prostřednictvím Rady veterinářů HKR VET s.r.o., ve stánku městské policie poradí zkušení psovodi, jak zajistit bezpečný kontakt se psem, nebudou chybět ani ukázky výcviků policejních psů a koní. O radu se podělí Nadační fond Canisterapie, který za pomoci speciálně cvičených psů poskytuje canisterapeutické a asistenční služby v nejrůznějších zařízeních zaměřených na postižené děti a dospělé (stacionáře, dětská centra, nemocnice, hospice, atd.).

Na místě budou i experti, kteří poradí, jak chovat prasátko v domácnosti.  Proběhne ukázka plazů, obojživelníků a jiných terarijních zvířat z organizace Herpetology.cz. Zajímavou atrakcí bude „Králičí hop“ – sportovní disciplína, během níž závodí králík vedený na postroji a zdolává různé překážky. Pro pejsky a kočičky bude k dispozici Punťova  první psí cukrárna, kde se bude servírovat psí zmrzlina a jiné pamlsky, a to bez umělých sladiv, nebo Psí školka Happy Dog. 

Na Parukářce nebude chybět ani fotokoutek, kde se bude moct každý zvěčnit se svým mazlíčkem. Na děti čeká oblíbené malování na obličej a další doprovodný program. Občerstvení S láskou Karel představí rychlé občerstvení bez fritéz a mražených polotovarů a nabídne dobroty jako řecké biftečky, palačinky, angusínky a mnoho dalšího.

Celý popis
Naposledy změněno: 1. 10. 2017
14.2.
31.12.
Farmářské trhy na Jiřáku 2018

Farmářské trhy na Jiřáku 2018

Praha 3, Praha
24.3.
24.11.
Karlínské farmářské trhy

Karlínské farmářské trhy

Praha 8, Praha
16.6.
8.9.
Karlínská scéna Regina

Karlínská scéna Regina

Praha 8, Praha

Ubytování a restaurace v okolí