Úvod > Aktivity & akce > Akce > Decoupage 3x jinak

Decoupage 3x jinak

Kdy 4. duben 2016 17:30 - 20:00 Lidová řemesla a trhy
Co vás čeká v kurzu Decoupage 3x jinak? Decoupage neboli ubrousková technika skýtá široké možnosti využití – s její pomocí můžeme zdobit jak rovné plochy, tak i tvarované předměty, dá se použít na sklo, dřevo, keramiku i kov. V tomto kurzu si vyzkoušíme různé kombinace klasické ubrouskové techniky.
Co se naučíte:
Se začátečníky probereme, jak vystřihnout a oddělit motiv z ubrousku, jak nanášet lepidlo a lak, co je potřeba pro dobré přilnutí ubrousku či papíru k dekorovanému předmětu a další dovednosti potřebné pro tuto techniku. Spolu s pokročilejšími účastníky si pak vyzkoušíme dekorování různých povrchů v kombinaci s akrylovými barvami, strukturovací pastou, korálky a dalšími přízdobami.

Co si odnesete:
Kromě nové dovednosti a radosti z tvoření si z kurzu odnesete i originální a jedinečnou dekoraci - obrázek na plátně, ozdobený rámeček či krabičku, kartonové zvířátko nebo skleněný svícen (podle altuální nabídky). Tyto vlastnoručně dekorované drobnosti budou zdobit váš domov, nebo je můžete použít jako dárek pro vaše blízké či kamarády.

Kurzy jsou vhodné i pro úplné začátečníky, dospělé a děti od 8 let, menší děti mohou tvořit spolu s rodiči.
Celý popis
Naposledy změněno: 29. 3. 2016
14.4.
28.10.
Turistický minibus v Brně

Turistický minibus v Brně

Brno, Jižní Morava
7.4.
3.6.
Jarní komentované prohlídky v Brně

Jarní komentované prohlídky v Brně

Brno, Jižní Morava
25.10.
31.7.
Analfabeta Negramotná a další hrdinové z knih

Analfabeta Negramotná a další hrdinové z knih

Brno, Jižní Morava

Ubytování a restaurace v okolí