Úvod > Aktivity & akce > Akce > Czech Truck Prix 2017 - Autodrom Most

Czech Truck Prix 2017 - Autodrom Most

Kdy 1. září 2017 - 3. září 2017 Sportovní akce
Největším závodním strojům na světě bude patřit autodrom v Mostě. Nenechte si ujít velkolepý závod Czech Truck Prix s doprovodným adrenalinovým programem a zábavou pro děti.

Nejsledovanějším, nejatraktivnějším a nejnavštěvovanějším podnikem sezony na mosteckém autodromu jsou tradičně závody evropského šampionátu okruhových tahačů FIA European Truck Racing Championship (ETRC) Czech Truck Prix. 
 
Novinkou je jednotné vstupné do celého areálu (jak na divácký svah, tak do paddocku).  Na každý den, tedy na sobotu i na neděli, činí vždy 490 korun. Vstupenka zahrnuje také Grid walk, což je přístup na startovní rošt těsně před zahájením samotného závodu.
 
Doprovodný program je připravený na sobotu a neděli. Zóna Fan Village bude pro fanoušky premiérově přímo v paddocku, kde mají zázemí závodní týmy. Diváci okusí atmosféru přípravy před jednotlivými závody z bezprostřední blízkosti. Program zahrnuje rozhovory, autogramiádu a focení jezdců, hudbu, občerstvení, soutěže o ceny a možnost sázení na výsledky jednotlivých závodů.
 
Doprovodný program na závodní dráze nabídne průlet letadla s ukázkou akrobatických prvků, grid walk, adrenalinové activity, krátký závod na cílové rovince s vybranými závodními speciály různých druhů a typů.

Celý popis
Naposledy změněno: 30. 11. 2016
6.12.
30.11.
Vánoce po celý rok na zámku Litvínov

Vánoce po celý rok na zámku Litvínov

Litvínov, Severozápadní Čechy
26.12.
Sváteční varhanní koncert

Sváteční varhanní koncert

Most, Severozápadní Čechy

Ubytování a restaurace v okolí

Ochutnejte Mostecký kahan

Ochutnejte Mostecký kahan

Most, Severozápadní Čechy
Hotel Kapitol Most

Hotel Kapitol Most

Most, Severozápadní Čechy