Úvod > Aktivity & akce > Akce > Cukrové slavnosti na zámku Loučeň

Cukrové slavnosti na zámku Loučeň

Kdy 7. říjen 2017 10:00 - 17:00 Akce pro děti
Zámek Loučeň nabídne nevšední zážitek v podobě sklizně Bonbonovníku. Stane se tak v rámci oblíbené gurmánské akce Cukrové slavnosti dne 7. října tohoto roku. Návštěvníci se v rámci ní zapojí hravou formou za doprovodu českých pohádkových postav do nejrůznějších kulinářských úkolů.
Brány království všech chutí na Zámku Loučeň se otevřou a ukáží dvě rarity, a to sklizeň bonbonovníku a stavění královského hradu z kostek cukru. „V sobotu 7. října proběhnou na zámku gurmánské Cukrové slavnosti s podtitulem „Vítejte v království Krále Mlsoně“.

A jako v předchozích letech, tak ani letos nebude chybět sklizeň bonbonovníku, stavba hradu z kostek cukru, soutěže pro děti, pohádky, prohlídky zámku s ochutnávkou vín nebo čokoládou.

Na nádvoří zámku bude probíhat celodenní program v doprovodu královského orchestru, jemuž velí dirigent Zvonimír Veselka.

Těšit se můžete na kuchařku Aninku, která vám prozradí královské recepty, a také uvaří pár dobrot ze starých zámeckých receptů. Připravené jsou i soutěže v pojídání Čápů s mákem nebo Vtipné kaše, pohádky v přírodním amfiteátru nebo Pohádkové putování za Řádem šunky zlaté.

Malí návštěvníci se můžou zapojit do pohádkového putování v parku, kde potkají řadu pohádkových postav.
Celý popis
Naposledy změněno: 13. 9. 2017
21.9.
23.9.
Napoleonské slavnosti na zámku Loučeň

Napoleonské slavnosti na zámku Loučeň

Nymburk, Střední Čechy
8.12.
Mikuláš, anděl a čert na zámku Loučeň

Mikuláš, anděl a čert na zámku Loučeň

Nymburk, Střední Čechy
17.11.
18.11.
Retroprohlídky na zámku Loučeň

Retroprohlídky na zámku Loučeň

Nymburk, Střední Čechy

Ubytování a restaurace v okolí