Úvod > Aktivity & akce > Akce > Crystal ball - velkolepá barokní noc v maskách

Crystal ball - velkolepá barokní noc v maskách

Kdy 6. únor 2016 19:30 - 1:00 Společenské akce
Exkluzivní večer, inspirovaným magickou tradicí pražských karnevalových oslav. Tento výjimečný, reprezentativní bál v historických kostýmech je vznešenou interpretací okouzlujícího XVIII. století; doby, kdy krása a elegance byly nedílnou součástí našeho života.
Tradiční velký barokní ples v maskách v autentickém barokním paláci. Magická karnevalová noc plná fantazie, hudby, delikátního jídla a zábavy. Okouzlující večer v Praze, úžasné sály velkolepého Clam-Gallasova paláce, oslnivé kostýmy plující v tónech barokních melodií, tanečníci, hudební mistři, charmantní primadonny, akrobaté a báječní herci žijící na císařském dvoře jsou vznešenou společností na omamném maškarním Randez-Vous.

V 18. století byla Praha proslulá svými úžasnými karnevalovými oslavami. Na maškarních bálech, které bývaly velice charmantní a působivé, si tehdejší slavné osobnosti dávali svá Randez-Vous. Královská Praha byla jediným místem, kde se osobně setkávali Mozart a Casanova. Samozřejmě o karnevalové sezoně...

Dres Code: Chcete-li se zúčastnit Crystal Ballu, je nezbytnou podmínkou přijít v historickém společenském kostýmu. Ateliér Franzis Wussin vám může nabídnout širokou paletu kostýmů. Kostýmy jsou dostupné v řadě stylů, od manýrismu 16.století až po prestižní velkolepé společenské kostýmy 18.století.
Celý popis
Naposledy změněno: 30. 10. 2015
19.6.
29.6.
Montovna

Montovna

Praha 1, Praha
24.3.
24.11.
Karlínské farmářské trhy

Karlínské farmářské trhy

Praha 8, Praha

Ubytování a restaurace v okolí