Úvod > Aktivity & akce > Akce > Cabaret Ponrepo vol. 5

Cabaret Ponrepo vol. 5

Kdy 3. březen 2016 20:00 - 4. březen 2016 1:00 Hudební a divadelní akce
Kavárna Ponrepo zve na již 5. Cabaret Ponrepo tentokrát v manéži. Zveme vás na hudební, divadelní a hlavně cirkusácké vystoupení. Přijďte si užít dospělý dětský cirkus!
Kruhová manéž o poloměru třinácti metrů je minimem, které umožňuje koňský cval. Drezura koní byla královskou disciplínou tradičního cirkusu, a proto se půdorys tohoto interaktivního jeviště - obkloponého diváky - ujal a přetvrval.

Opravdovost cirkusu měla mocný vliv na meziválečnou generaci naší avantgardy, čerpali z ní také V+W v předválečné éře Osvobozeného divadla, navázali na ni mistři divadelní klaunerie a pantomimy jako Ctibor Turba, Boris Hybner a Boleslav Polívka. Akrobatické dovednosti inspirovaly soudobou českou generaci nového cirkusu. Dalším vydáním Cabaretu Ponrepo chceme vzdát holt veškerým formám živého umění, které si na nic nehrají, ale riskují před diváky vše - včetně trapnosti, pádu a pískotu davu.

To jsou veličiny, které v nás rezonují, a proto vám předložíme barevný vějíř nabitý komikou, akrobacií, drezurou a všelijakými čísly, při kterých nebudeme riskovat pouze svou dobrou pověst.
Celý popis
Naposledy změněno: 1. 3. 2016

Ubytování a restaurace v okolí