Úvod > Aktivity & akce > Akce > Brian May & Kerry Ellis - One Voice ve Zlíně

Brian May & Kerry Ellis - One Voice ve Zlíně

Kdy 5. březen 2016 20:00 - 23:00 Hudební a divadelní akce
Brian May & Kerry Ellis se představí na 4 koncertech v ČR. V sálech s omezenou kapacitou zazní skladby legendárních Queen i jiných umělců a to ve zcela nových verzích!

Brian May a Kerry Ellis se u nás představí v rámci programu One Voice, se kterým sklízejí úspěchy po celém světě. Brian May je známý jako legendární kytarista Queen, producent a skladatel. Ellis se stala jednou z největších nových hvězd londýnského West Endu a Broadwaye. Ellis a May si jako dvojice získali respekt především díky svým živým vystoupením a nahrávkám Acoustic By Candlelight nebo Anthems, což je debutová deska, kterou Kerry vydala v roce 2010.

Umělecké duo nedávno vydalo skladbu „One Voice", kterou napsal Ruth Moody, spoluzakladatel The Wailin' Jennys. Brian May na brianmay.com uvedl: „Tato skladba je „Umění pro Umění". Pro mě je to něco, na co jsem hrdý, skladba s nádherným vokálem Kerry Ellis, ale má také křišťálově čisté lidské sdělení -" Máte svůj hlas... a váš hlas může něco změnit „.

Projekt Briana Maye a Kerry Ellis se zrodil po setkání těchto dvou umělců během konkursů na debutové představení muzikálu We Will Rock You v Londýně, kde se Kerry představila v roli Meat. Brian May produkoval v roce 2010 její debutové studiové album „Anthems", které bylo představeno o rok později na Anthems Tour. Následující Born Free Tour přineslo sérii intimních a akustických show představených jen při svíčkách, které dvojice odehrála, aby zvýšila povědomí o své práci pro nadaci Born Free Foundation. Ellis a May v roce 2013 vydali živé album z první části Born Free Tour nazvané Acoustic By Candlelight.

Brian May, který právě dokončil jihoamerické turné turné s Queen + Adamem Lambertem říká: „Jsem rád, že se vracím do východní Evropy, kde jsem od roku 1986 hrál mnohokrát. Bude to něco jako mé 30. výročí."

Koncert bude zahrnovat klasické hity z legendárních rockových umělců, včetně Queen a Beatles.

Celý popis
Naposledy změněno: 9. 2. 2016
1.1.
31.12.
Orbis Pictus Play Zlín

Orbis Pictus Play Zlín

Zlín, Východní Morava
15.5.
2.6.
Princezny ve Zlíně

Princezny ve Zlíně

Zlín, Východní Morava
3.5.
8.6.
Talentinum 2018

Talentinum 2018

Zlín, Východní Morava
Cykloturistika v okolí Zlína

Cykloturistika v okolí Zlína

Zlín, Východní Morava
Expozice Muzea jihovýchodní Moravy

Expozice Muzea jihovýchodní Moravy

Zlín, Východní Morava

Ubytování a restaurace v okolí