Úvod > Aktivity & akce > Akce > 4Fans

4Fans

Kdy 16. leden 2016 10:00 - 17. leden 2016 17:00 Festivaly
Kde potkat známé tváře online zábavy českého i mezinárodního věhlasu bude jasné v pražském Kongresovém centru ve dnech 16. a 17. ledna 2016, kdy se uskuteční 4. ročník festivalu 4Fans.
4FANS představuje výjimečnou možnost potkat naživo hvězdy YouTube, nakouknout pod pokličku práce letsplayerů a vloggerů nebo vidět cosplayery v jejich kostýmech.

V minulých letech přijala pozvání celá špička CZ/SK YouTube scény, například Gogo, ViralBrothers, Trolden, Hoggy, Jirka Král, Expl0ited, MadBros, Ment, TerriBlitzen a spousta dalších. Festival hostí i hvězdy světového YouTube formátu, jako byli v minulých ročnících Tobuscus, EqualsThree nebo Drew Malino. Ani čtvrtý ročník nebude ochuzen o vzácné hosty, kteří se budou účastnit talkshow, vystoupení, autogramiád a fotografování se svými fanoušky. Právě pro ně je 4FANS organizován, nabízí jim přesun zábavy z online světa do offline reality a dává jim šanci poznat nové věci a učit se od elitních entertainerů.

Aktuální ročník 4FANS slibuje doposud největší Cosplay přehlídku, soutěž krásy 4FANS Miss Beauty, obří PC hernu plnou turnajů o ceny, tematické workshopy a diskuze, hudební vystoupení a také bohatý doprovodný program.
Celý popis
Naposledy změněno: 18. 11. 2015

Ubytování a restaurace v okolí