Úvod > Aktivity & akce > Akce > 1. kvalifikační kolo barmanské soutěže Angelʼs Flair Cup

1. kvalifikační kolo barmanské soutěže Angelʼs Flair Cup

Kdy 10. březen 2016 20:00 - 11. březen 2016 4:00 Sportovní akce
Cocktail & music bary Nebe ve spolupráci s Jameson Irish Whiskey pořádají jubilejní 3. ročník flair bartending soutěže profesionálních barmanů. V průběhu večera se můžete těšit na jedinečnou barmanskou show, Jameson welcome drinky, andělskou obsluhu a mnoho dalších překvapení.
Cocktail & music bar Nebe zahájí soutěžní klání již 10. března v music baru v Křemencově ulici 10. Z prvního kvalifikačního kola postoupí do finále šest soutěžících s největším počtem bodů. V případě, že se zájemci nestihnou přihlásit do prvního kola, mají ještě jednu šanci na úspěch.

Druhé kvalifikační kolo proběhne 24. března v music baru Nebe, v ulici V Celnici 4. Angel´s Flair Cup 2016 vyvrcholí 7. dubna v největším nebeském baru na Václavském náměstí. Dvanáct finalistů se v průběhu večera utká o hodnotné ceny, vítězové si odnesou finanční odměnu přes 20 000 Kč a mnoho dalších věcných cen.

„Angel´s Flair Cup jsme vytvořili především proto, abychom dali šanci novým talentům v oboru, pro které není lehké se prosadit v aktuálním konkurenčním prostředí. Jsme jedinou klubovou flair soutěží v Čechách, což nás což nás motivuje být rok od roku lepší“, dodává Jiří Richter, provozní manažer music baru Nebe.
Celý popis
Naposledy změněno: 9. 3. 2016
13.6.
30.9.
Sculpture Line - Kurt Gebauer

Sculpture Line - Kurt Gebauer

Praha 2, Praha
14.6.
7.7.
Nejasná rozhraní

Nejasná rozhraní

Praha 2, Praha
5.6.
26.8.
Za krásami Evropy

Za krásami Evropy

Praha 2, Praha

Ubytování a restaurace v okolí