Úvod > Aktivity & akce > Akce > Vyměň kabelku! Recyklace kabelek s koncertem Die Kabbelky

Vyměň kabelku! Recyklace kabelek s koncertem Die Kabbelky

Kdy 17. březen 2016 19:00 - 18. březen 2016 Hudební a divadelní akce
Máte doma kabelku, kterou nenosíte, ale je vám líto jí vyhodit, protože by mohla sloužit někomu jinému? Pak právě pro vás je projekt Vyměň kabelku! 17.3. od 19.00hod proběhne v Café v Lese na Praze 10 již druhá burza kabelek pod hlavičkou Vyměň kabelku! vol.2.
Die Kabbelka se po více než roce objeví v mekce všech hipsterů – v Krymské ulici v podniku Café V lese. Těšit se můžete na rockové anti-korporátní melodie a texty zabíhající do nejniternějších záhybů úřednické duše.

Večer otevře anti-folkový písničkář Nikola Brasko, jehož skladby jsou charakteristické výraznou a spontánní poetikou, leitmotivem písní je značná míra punkového sarkasmu, parafrázujícího folkové kořeny, se zřetelným důrazem kladeným na významovou složku textů. Program večera je postaven na spojení příjemného s užitečným – koncert doplní recyklace kabelek. Minule se nám sešly různorodé kabelky – od naprostých úletů až po jednu od Valentina! Nevěřili jsme vlastním očím. Die Kabbelka se nám líbila, tak jsme je pozvali znovu.

Jak bylo zmíněno - před koncertem a o přestávce bude probíhat burza kabelek – Vyměň kabelku! Přineste kabelku, kterou nenosíte a vyměňte jí za jinou, která se bude lépe hodit do vašeho šatníku.
Celý popis
Naposledy změněno: 10. 3. 2016
30.3.
28.10.
Cyklovlak Kokořínský rychlík

Cyklovlak Kokořínský rychlík

Mšeno, Střední Čechy
14.2.
31.12.
Farmářské trhy na Jiřáku 2018

Farmářské trhy na Jiřáku 2018

Praha 3, Praha
12.5.
3.6.
Pražské jaro 2018

Pražské jaro 2018

Praha, Praha

Ubytování a restaurace v okolí