Úvod > Aktivity & akce > Akce > ‪‎Febiofest‬ Culinary Cinema

‪‎Febiofest‬ Culinary Cinema

Kdy 16. březen 2018 18:30 - 18. březen 2018 23:00 Gastronomické akce
Znáte Culinary Cinema v rámci Febio Festu? jedná se o projekce filmů spojené s exkluzivními večeřemi. Nenechte si ujít nezapomenutelný zážitek!
V průběhu tří večerů 16., 17. a 18. 3. 2018 si budete moci užít filmy a následně vám své speciální menu spolu s pečlivě vybranými víny, inspirované filmem uvaří známí šéfkuchaři Marek Fichtner nebo Marek Raditsch. Porotci z televizní show MasterChef, lektoři kurzů vaření ve vyhlášené Gourmet Academy a jedny z nejuznávanějších kulinářských hvězd u nás. Večerem vás provede moderátorka Jolana Voldánová, okouzlí vás živá hudba a zážitek prohloubí všudypřítomná filmová atmosféra. Těšit se můžete také na výborné víno.

Všechny tři filmy se promítají v multikině CineStar Praha – Anděl. Následnou večeři budeme servírovat v příjemné restauraci Delight hotelu andel´s, který se nachází hned vedle multikina.

Pátek 16. 3. 2018

18:00 projekce filmu Paris can wait / Paříž počká

Následuje večeře s menu Toulky po francouzském venkově, doplněné pečlivě vybranými víny v restauraci Delight hotelu andel´s, kde své menu inspirované filmem představí Marek Fichtner.
 

Sobota 17. 3. 2018

18:00 projekce filmu Michelin stars – tales from the kitchen / Michelinské hvězdy: příběhy z kuchyně

Následuje večeře s Provocateur menu doprovázené kvalitními víny v restauraci Delight hotelu andel´s, kde společné menu inspirované filmem představí Marek Fichtner a Marek Raditsch.
 

Neděle 18. 3. 2018

18:00 projekce filmu Cook up a storm / Bitva kuchařů

Následuje večeře v hotelu andel´s, kde své Umami menu doplněné o výborná vína a inspirované filmem představí Marek Raditsch.
Celý popis
Naposledy změněno: 12. 3. 2018

Ubytování a restaurace v okolí