Úvod > Co chcete dělat? > Životní styl > Odpočinek a rekondice

Odpočinek a rekondice celá ČR

Pokud chcete svému tělu dopřát odpočinek, svěřte se do péče odborníků. Vyberte si z nepřeberné nabídky rekondičních pobytů a zařaďte do svého života masáže, aromaterapii, kosmetickou péči, koupele a různé pohybové aktivity.

Utečte před stresem, vracet se budete odpočatí a omlazení!

Zámek Chateau Mcely nabízí luxus ekologického hotelu s relaxačním centrem, také art deco hotel Liběchov spojuje nádherné bydlení s wellness aktivitami. Celou řadu regeneračních procedur můžete vyzkoušet také ve Spa a Wellness centru Aquapalace Praha. Zatímco v beskydském Spa hotelu Lanterna vás budou hýčkat v intimním prostředí moderního hotelu, Wellness centrum Vitální svět na Darovanském dvoře vás zavede do světa antických požitků. Oázou odpočinku je Spa Hotel Felicitas v Poděbradech.

Zobrazit celý popis
20 tipů, kde relaxovat
18. listopad 2017 12:00

20 tipů, kde relaxovat

Jak správně a účinně relaxovat? Naučte se odpočívat a pečovat o svoji fyzickou i duševní krásu i v dnešní uspěchané době, a před Vánoci zvláště. Zažíváte civilizační stres, máte náběh k obezitě nebo už obézní jste, bolí vás záda, máte potíže se zažíváním, jíte nezdravě a vůbec toho máte nad hlavu? Pak byste asi měli zabrzdit svůj život a udělat s tím něco dřív, než vás zabrzdí někdo natrvalo. Novodobý recept na všechny vyjmenované potíže se jmenuje wellness.
Termální park - Termály Losiny

Termální park - Termály Losiny

Velké Losiny, Střední Morava a Jeseníky
Skanzen Rožnov pod Radhoštěm - Valašské muzeum v přírodě

Skanzen Rožnov pod Radhoštěm - Valašské muzeum v přírodě

Rožnov pod Radhoštěm, Východní Morava
Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha

Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha

Čestlice, Střední Čechy
Aquapark Babylon v Liberci

Aquapark Babylon v Liberci

Liberec, Českolipsko a Jizerské hory