Úvod > Co chcete dělat? > Životní styl > Fitness a beauty

Fitness a beauty celá ČR

Potřebujete si po práci pořádně odpočinout a hodit všechny starosti za hlavu? Svěřte se do péče odborníků ve wellness centrech, lázních a beauty studiích! Vyberte si z bohaté nabídky wellness pobytů, fitness aktivit a zkrášlujících kúr, naučte se relaxovat a odpočiňte si při masážích a kosmetice.

Ve Wellness Hotelu Frymburk najdete kromě aquaparku také rozlehlé wellness centrum s nabídkou přísadových koupelí, zábalů a masáží. Zatímco Spa & Wellness hotel Alexandria v Luhačovicích slibuje odpočinek jako ve starém Římě, v pivních lázních v pivovaru Chodová Planá se budete opravdu koupat v pivu. Zásobárnou energie a klidu je také Resort Svatá Kateřina u Počátek nebo Carlsbad Clinic, chrám krásy a zdraví v Karlových Varech. Skvělou lázeňskou péči nabízí i hotel Royal v Mariánských Lázních.

Zobrazit celý popis
Běháte rádi?  Vyběhněte v sobotu na Veveří
22. srpen 2017 11:32

Běháte rádi? Vyběhněte v sobotu na Veveří

Veverská Bítýška
Co takhle si vyběhnout na hrad? Konkrétně v sobotu 26. srpna na hrad Veveří. Uskuteční se zde totiž letošní další díl běžeckého seriálu Běžíme na hrad, který je určený dospělým i dětským závodníkům. Několika klání se mohou zúčastnit jak jednotlivci, tak i celé rodiny s alespoň jedním dítětem mladším 15 let. Součástí běžecké akce je i vědomostní soutěž Tajemství hradu.
Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha

Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha

Čestlice, Střední Čechy
Aquapark Babylon v Liberci

Aquapark Babylon v Liberci

Liberec, Českolipsko a Jizerské hory