Úvod > Co chcete dělat? > Životní styl > Fitness a beauty

Fitness a beauty celá ČR

Potřebujete si po práci pořádně odpočinout a hodit všechny starosti za hlavu? Svěřte se do péče odborníků ve wellness centrech, lázních a beauty studiích! Vyberte si z bohaté nabídky wellness pobytů, fitness aktivit a zkrášlujících kúr, naučte se relaxovat a odpočiňte si při masážích a kosmetice.

Ve Wellness Hotelu Frymburk najdete kromě aquaparku také rozlehlé wellness centrum s nabídkou přísadových koupelí, zábalů a masáží. Zatímco Spa & Wellness hotel Alexandria v Luhačovicích slibuje odpočinek jako ve starém Římě, v pivních lázních v pivovaru Chodová Planá se budete opravdu koupat v pivu. Zásobárnou energie a klidu je také Resort Svatá Kateřina u Počátek nebo Carlsbad Clinic, chrám krásy a zdraví v Karlových Varech. Skvělou lázeňskou péči nabízí i hotel Royal v Mariánských Lázních.

Zobrazit celý popis
Užijte si Týden sportu v Praze. Startuje už za dva dny!
23. prosinec 2017 10:00

Užijte si Týden sportu v Praze. Startuje už za dva dny!

Praha
Tak jako každý rok i letos připravila Praha krásný vánoční dárek pro všechny své obyvatele. Od 25. prosince až do konce roku se můžete vydat do desítek sportovišť po celém městě, přičemž za vstup nezaplatíte ani korunu.
Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha

Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha

Čestlice, Střední Čechy
Aquapark Babylon v Liberci

Aquapark Babylon v Liberci

Liberec, Českolipsko a Jizerské hory