Úvod > Co chcete dělat? > Životní styl

Životní styl celá ČR

Jste úspěšní v práci, stíháte se bezchybně starat o rodinu a kamarádi si vás nemůžou vynachválit? A myslíte někdy také na sebe? Pokud ne, změňte to! Udělejte si alespoň malou radost procházkou městem, výletem na venkovskou farmu, víkendem ve wellness centru nebo návštěvou galerie.

Znáte hlavní zásady zdravého životního stylu? Víte, že mezi ně patří i optimismus a dobrá nálada?

Milujete moderní architekturu? Pak vyzvěte k tanci Tančící dům v Praze anebo se vydejte do Zlína obhlédnout Kongresové centrum, které navrhla Eva Jiřičná. Za československou fotografií 20. století a současnosti se vypravte do Muzea umění a designu v Benešově, na koncert nebo na výstavu si zajděte do pražské Galerie Rudolfinum. V Brtnici v Expozici Josefa Hoffmanna nahlédněte pod ruce jednomu z českých architektů a designérů 19. a 20. století, kávu si vychutnejte v pražském Design Hotelu Sax.

Zobrazit celý popis
Anketa Strom roku zná svého vítěze: oslavte s ním Den stromů
15. říjen 2018 19:47

Anketa Strom roku zná svého vítěze: oslavte s ním Den stromů

Celosvětový svátek Dne stromů můžete oslavit docela obyčejnou procházkou do nejbližšího parku anebo společně s námi na některé z mnoha akcí. Dnem D je 20. říjen a stalo se tradicí, že se při této příležitosti oceňuje vítězný Strom roku. Letos se soutěž zaměřila na Stromy svobody.