Úvod > Co chcete dělat? > Životní styl

Životní styl celá ČR

Jste úspěšní v práci, stíháte se bezchybně starat o rodinu a kamarádi si vás nemůžou vynachválit? A myslíte někdy také na sebe? Pokud ne, změňte to! Udělejte si alespoň malou radost procházkou městem, výletem na venkovskou farmu, víkendem ve wellness centru nebo návštěvou galerie.

Znáte hlavní zásady zdravého životního stylu? Víte, že mezi ně patří i optimismus a dobrá nálada?

Milujete moderní architekturu? Pak vyzvěte k tanci Tančící dům v Praze anebo se vydejte do Zlína obhlédnout Kongresové centrum, které navrhla Eva Jiřičná. Za československou fotografií 20. století a současnosti se vypravte do Muzea umění a designu v Benešově, na koncert nebo na výstavu si zajděte do pražské Galerie Rudolfinum. V Brtnici v Expozici Josefa Hoffmanna nahlédněte pod ruce jednomu z českých architektů a designérů 19. a 20. století, kávu si vychutnejte v pražském Design Hotelu Sax.

Zobrazit celý popis
Ukliďme svět, ukliďme Česko! O nastávajícím víkendu budou dobrovolníci opět uklízet
20. září 2019 7:18

Ukliďme svět, ukliďme Česko! O nastávajícím víkendu budou dobrovolníci opět uklízet

Tuto sobotu 21. září vyvrcholí podzimní etapa celorepublikové akce Ukliďme svět, ukliďme Česko 2019. Od časného sobotního rána budou dobrovolníci na 400 místech po celé republice opět uklízet černé skládky i drobný nepořádek. Další dvě stovky akcí pak proběhnou v ostatní podzimní dny.