Úvod > Co chcete dělat? > Zimní sporty

Zimní sporty celá ČR

Zářící slunce, hluboký prašan, zábavný snowpark anebo vybroušená běžecká stopa, klikatící se údolím? Předkládáme vám řadu skvělých tipů na rozmanitá lyžařská střediska, zpestřená řadou každoročních novinek – dráhami pro sáňkování a snowtubing, dětskými školičkami i kavárnami přímo na sjezdovkách.

Pokud patříte mezi vyznavače zimních sportů, tak jste tu na správné adrese... Přinášíme tipy kam na lyže, kde bruslit, sněhové zpravodajství

Nové lanovky, snowparky a další vylepšení slibuje Ski areál Ještěd, ležící v dosahu liberecké městské dopravy. Terény různé obtížnosti nabízí krkonošský Skiareál Špindlerův Mlýn, na běžky se můžete vydat po Krkonošské lyžařské cestě do okolí Labské boudy. S dětmi prozkoumejte třeba beskydský Ski areál Synot Kyčerka nebo Ski Snowpark u Nového Města na Moravě. Utajeným klenotem však je areál Dolní Morava pod Kralickým Sněžníkem; tamní sjezdovky patří k tomu nejlepšímu, co můžete v Česku najít!

Zobrazit celý popis
Ski areál Kopřivná v Malé Morávce má nejmodernější šestisedačkovou lanovku u nás
20. listopad 2017 11:30

Ski areál Kopřivná v Malé Morávce má nejmodernější šestisedačkovou lanovku u nás

Malá Morávka
Resort Kopřivná v Malé Morávce v Jeseníkách přichystal letos lyžařům do nové sezóny opravdu velkou lahůdku - nejmodernější šestisedačkovou lanovku v České republice. Za hodinu přepraví na vrchol sjezdovky až 2400 lyžařů.