Zábava celá ČR

Chcete recept na správnou zábavu? Smíchejte města, památky, historické slavnosti, divadla a festivaly, přidejte volnočasové aktivity, soutěže, hry a animační programy, doplňte kousek středověku, dobové gastronomické speciality, špetku moderních technologií – a můžete se vydat na cestu.

Čekají na vás centra zábavy, historie i současnost a kousky, nad kterými se vám bude tajit dech

Pražské 5D kino vás přesvědčí, že 3D je minulostí; tenhle zážitek si rozhodně budete pamatovat! Hluboko do podzemí vás doveze důlní vláček v příbramském Hornickém muzeu, do šerého dávnověku až mezi husity zavítáte v táborském Housově mlýně, v Loučni se budete proplétat bludišti a labyrinty, nahlédnout můžete i do zákulisí pražského letiště a zažít start letadla nebo přistání přímo u přistávací dráhy. A až vás to na zemi přestane bavit, vydejte se na velký vesmírný let s Planetáriem Praha!

Zobrazit celý popis
Zámek Sychrov láká v sobotu na Knížecí lov
22. září 2017 13:00

Zámek Sychrov láká v sobotu na Knížecí lov

Sychrov
Hubertovy jízdy, hony a lovecké slavnosti jsou neklamným znamením, že přišel podzim. Letošní seriál slavností odstartuje v sobotu 23. září Knížecí lov na zámku Sychrov se zajímavým programem pro děti i dospělé. Na slavnosti luku a nože vás zve portál Kudy z nudy.
Stezka v oblacích Dolní Morava

Stezka v oblacích Dolní Morava

Dolní Morava, Východní Čechy
Pohádkové peklo Čertovina u Hlinska

Pohádkové peklo Čertovina u Hlinska

Hlinsko, Východní Čechy
Kukuřičné bludiště Brno

Kukuřičné bludiště Brno

Brno, Jižní Morava
Strašidelný dům v Olomouci

Strašidelný dům v Olomouci

Olomouc, Střední Morava a Jeseníky