Úvod > Co chcete dělat? > Zážitky > Organizované výlety a exkurze

Organizované výlety a exkurze celá ČR

Už vás nebaví narychlo spíchnuté akce a chcete, aby se někdo postaral nejen o vás, ale i o pestrý program? Jste na správném místě! Máme pro vás balíčky zážitků, romantické víkendy, organizované zájezdy a výlety s průvodci i doplňkovým programem.

Toužíte po nových zážitcích? Vše je připravené přesně na míru a dle vašeho přání!

Proměňte se na jediný den v ošetřovatele vzácných zvířatzoologické zahradě ve Dvoře Králové, vypravte se na cestu časem za strašidly a přízraky ulicemi staré Prahy anebo odhalte tajemství středověkého husitského města Tábor! Chodíte rádi pěšky? Pak si nechte ukázat Šumavu od tamních rodáků a lidí, kteří ji znají jako své boty, anebo se v doprovodu zkušených průvodců vydejte na toulky Křivoklátskem. Pokud raději cestujete na kole a s přáteli, zveme vás na cyklistické výlety Plzeňskem. 

Zobrazit celý popis
Jablečný mošt a moučníky provoní Hostětín
19. září 2017 7:17

Jablečný mošt a moučníky provoní Hostětín

Hostětín
Vůně jablečných moučníků, chuť jablečného moštu, hudba, ukázky řemesel, hry pro děti, divadlo a především pohoda a dobrá nálada - to vás čeká v Hostětíně v neděli 24. září. Přijďte na již 16. ročník této tradiční a oblíbené slavnosti. Jablka všemi smysly - čichem, chutí, zrakem i hmatem - a ve všech podobách - sušená, tekutá, pečená i právě utržená ze stromu, čekají na vaši návštěvu.