Úvod > Co chcete dělat? > Zážitky > Dětské atrakce a hřiště

Dětské atrakce a hřiště celá ČR

Vašim dětem už nestačí obyčejné pískoviště s prolézačkou a houpačkou? Vyjeďte si na výlet do areálů plných atrakcí, kde se zabaví malí i velcí. Najdete tam nejenom kouzelné hrady, trampolíny, bludiště, skluzavky a tobogány, ale také lanová a síťová centra, pohádkové restaurace a zajímavé ubytování.
Na prolézacích věžích, obřích skluzavkách nebo trampolínách se mohou děti vyřádit například v českobudějovickém Hopsáriu, v zábavném parku TongoHradci Králové, zlínské Galaxii,v brněnském parku Bongo nebo v ostravském Jojo parku; všechny jsou zastřešené a můžete je navštívit po celý rok. Spoustu zábavy nabízí také areály pod širým nebem, například zábavní park PermoniumOslavanech, zábavně-naučný park MirakulumMilovicích či Šťastná zeměRadvánovicích.
Zobrazit celý popis
10 tipů kam vzít děti na výlet za dinosaury a prehistorií
27. srpen 2016 7:00

10 tipů kam vzít děti na výlet za dinosaury a prehistorií

Snad každého z nás v mládí fascinoval film “Cesta do pravěku” a kresby Zdeňka Buriana. Pokud vaše děti nevydrží poslouchat celou prohlídku na hradě či zámku, do muzea je nedostanete, tak pro vás máme tipy na výlet, kde se skutečně budou bavit a kde se na několik hodin společně přenesete o miliony let zpět do historie, do časů pravěkých dinosaurů, prehistorických zvířat a fosílií.