Úvod > Co chcete dělat? > Zážitky > Dětské atrakce a hřiště

Dětské atrakce a hřiště celá ČR

Vašim dětem už nestačí obyčejné pískoviště s prolézačkou a houpačkou? Vyjeďte si na výlet do areálů plných atrakcí, kde se zabaví malí i velcí. Najdete tam nejenom kouzelné hrady, trampolíny, bludiště, skluzavky a tobogány, ale také lanová a síťová centra, pohádkové restaurace a zajímavé ubytování.
Na prolézacích věžích, obřích skluzavkách nebo trampolínách se mohou děti vyřádit například v českobudějovickém Hopsáriu, v zábavném parku TongoHradci Králové, zlínské Galaxii,v brněnském parku Bongo nebo v ostravském Jojo parku; všechny jsou zastřešené a můžete je navštívit po celý rok. Spoustu zábavy nabízí také areály pod širým nebem, například zábavní park PermoniumOslavanech, zábavně-naučný park MirakulumMilovicích či Šťastná zeměRadvánovicích.
Zobrazit celý popis
Přijďte si užít Pohádkové Vánoce v Harfě
2. prosinec 2016 8:00

Přijďte si užít Pohádkové Vánoce v Harfě

Praha 9
Obchodní centrum Galerie Harfa připravilozajímavou akci s názvem Pohádkové Vánoce. Její součástí je krásná výstava kostýmů z nejpopulárnějších českých pohádek i bohatý doprovodný program. Výstava byla slavnostně otevřena v úterý 29. listopadu, ale k vidění zde bude až do 8. ledna 2017.