Hotely celá ČR

Hledáte komfortní ubytování doplněné skvělými službami v designově zajímavých místech či v originálních budovách s pozoruhodnou historií? Pak si určitě vyberete z ubytování na zámku či nejmodernějších hotelech s originálním architektonickým konceptem.

Hledáte hotel? Vyberte si z nabídky hotelů v nejkrásnějších lokalitách po celé ČR!

Art & Design Hotel Miura v Čeladné je architektonickou lahůdkou od Davida Černého, která nabízí spojení designu, umění, wellness, golfu i přírody. Wellness centrum s fitness, saunu a místnosti plně vybavené nejmodernější technologií si můžete dopřát v novém čtyřhvězdičkovém hotelu Mercure Ostrava Center, který se stal jedním z nejoblíbenějších hotelů v Ostravě. Interiér pražského hotelu Moods v Klimentské ulici navrhli mladí designéři Vladimír Žák a Roman Vrtiška. Hotel je vůbec prvním v České republice specializující se výhradně na technologie firmy Apple, díky kterým nabízí svým hostům bohatou knihovnu hudby a videí. Nejmodernější desig nabízí také Icon Hotel na Praze 1 v ulici V Jámě, vybavený zcela přírodními, ručně vyráběnými postelemi od švédské firmy Hästens. Opravdovým zážitkem pak může být ubytování v  šestihvězdičkovém apartmá - One Room Hotelu na Žižkovském vysílači.

Rádi byste si dopřáli ubytování veskutečných zámeckých komnatách? Vyzkoušejte tedy odpočinek ve správném zámeckém luxusu na zámku Hostačov či v Novém Světlově. Atmosféru dávných dob můžete nasát také v nově zrestaurovaném kroměřížském hotelu La Fresca, kde byl v době konání říšského sněmu ubytován Karel Havlíček Borovský.
Zobrazit celý popis
Czech Hotel Awards 2017: které hotely stojí za to poznat zblízka?
6. květen 2017 15:14

Czech Hotel Awards 2017: které hotely stojí za to poznat zblízka?

Valtice
Máte své oblíbené podniky, kam se každý rok rádi vracíte? Pak pro ně možná pravidelně hlasujete v soutěži Czech Hotel Awards o nejoblíbenější hotely v Česku. Letos proběhla už pošesté a jako každý rok nabízí přehlídku nejlepších hotelů, kdy pro svůj nejoblíbenější hotel v kategoriích 3, 4, 5 hvězd, Congress a Spa&Wellness hlasujete právě vy, návštěvníci. Kde se vám tedy líbilo nejvíc?