Úvod > Co chcete dělat? > Příroda > Zoo a akvária

Zoo a akvária celá ČR

V zoologických zahradách a akvarijních expozicích se zabaví děti i dospělí, i když je zima nebo se slunce zrovna schová za mraky. Navíc zoo se každý rok mění, vylepšují a připravují zábavné hry a programy pro nejrůznější příležitosti, takže pokaždé můžete zažít nebo vyzkoušet něco nového.

Zoologické zahrady, mořská i sladkovodní akvária, vodní parky či obory lákají malé i velké návštěvníky

Největší a také nejkrásnější mořská akvária si prohlédnete v Praze a v Hradci Králové, ovšem velkou nádrž pro žraloky mají také v olomoucké Zoologické zahradě na Svatém Kopečku. Koho to táhne do Afriky, ten by se měl vydat na Safari do zoo ve Dvoře Králové. Úžasné zážitky nabízí Zoologická zahrada Ostrava nebo Zoologická zahrada Zlín, mimořádně rozlehlá a členěná podle kontinentů, milovníci kočkovitých šelem by zase měli zamířit za bílými tygry do Zoologické zahrady v Liberci.

Zobrazit celý popis
17. listopadu se do pražské zoologické zahrady dostanou studenti za 50 Kč
16. listopad 2017 9:00

17. listopadu se do pražské zoologické zahrady dostanou studenti za 50 Kč

Praha 7
V Zoo Praha připravili pro své návštěvníky z řad studentů výhodnou nabídku. V pátek 17. listopadu se bude i v trojské zoologické zahradě slavit svátek studentů a ti budou mít vstup za 50 Kč. Mimo levnějšího vstupu vás určitě potaší možnost poprvé v zoo vidět mláďata tygra malajského, narodila před šesti týdny!