Úvod > Co chcete dělat? > Letní sporty > Vodní sporty a koupání

Vodní sporty a koupání celá ČR

Průzračná voda a písčité pláže jsou príma, ale když vám obyčejné cachtání nestačí, využijte některý z našich tipů. Co třeba vodní trampolíny, skluzavky, tobogány, šlapadla a nejrůznější atrakce? Nebo vyzkoušíte potápění do chladivých hlubin, vodní lyžování a pak výlet po řece na vodním skútru?

Kde se v horkém létě osvěžit? V zatopeném lomu, v řece, v rybníku nebo na veřejném koupališti?

Každé místo má nějaká plus a nej: Kamencové jezero u Chomutova báječně čistou vodu po celou sezónu, Máchovo jezero krásné okolí a přírodnímu koupališti Michal se ne nadarmo říká Sokolovské moře – je rozlehlé a nabízí spousty atrakcí. Velké oblibě se kvůli jachtaření a windsurfingu těší přehrady Slapy a Slezská Harta; a kdo hledá vody obohacené bublinkami a minerály, hýčkající tělo i duši, na toho čeká jedinečné venkovní termální koupaliště ve Velkých Losinách.

Zobrazit celý popis
Šest nejkrásnějších retroplováren ve stylu Vančurova Rozmarného léta
30. srpen 2017 8:45

Šest nejkrásnějších retroplováren ve stylu Vančurova Rozmarného léta

Říčany
Rosničky slibují hezké a teplé počasí přinejmenším do poloviny září, pojďme se proto podívat na pár opravdu zvláštních míst. Vesměs vypadají jako by se vyloupla z filmů pro pamětníky – a pokud snad někde narazíte na moderní tobogán a skluzavku, zkrátka se tvařte, že je nevidíte. Užijte si rozmarné babí léto na retro plovárnách!
Hlučínské jezero Štěrkovna

Hlučínské jezero Štěrkovna

Hlučín, Severní Morava a Slezsko
Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha

Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha

Čestlice, Střední Čechy