Úvod > Co chcete dělat? > Lázně a wellness > Aquaparky a bazény

Aquaparky a bazény celá ČR

Plavání a další vodní radovánky jsou ideálním způsobem, jak se odreagovat a aktivně si odpočinout. Protáhněte si tělo v bazénu, uvolněte se ve vířivce, užijte si s dětmi zábavu na tobogánu a na skluzavkách! Navíc aquaparky a kryté bazény mají otevřeno celý rok a nabízejí relaxaci za každého počasí.

Tobogan, černá díra, space-bowl, kamikaze, divoká řeka. To jsou jen některé z atrakcí, které vám nabídnou naše aquaparky

Největší aquapark ve střední Evropě, Aquapark Čestlice, nenabízí „jen“ úžasný vodní svět, ale také sauny či wellness centrum. Báječnou zábavu pro celou rodinu si užijete v Aquaparku Aquadream na pražském Barrandově, v Aquaforu ve Františkových Lázních anebo v aquaparku Olešná ve Frýdku-Místku s pěkným výhledem na Beskydy. Pokud máte v oblibě antický styl, vydejte se do vodního ráje v libereckém Centru Babylon, v Aquaparku Kohoutovice vyzkoušejte rekreační bazén s masážními tryskami a chrliči.

Zobrazit celý popis
15 tipů na nejlepší aquaparky u nás
21. říjen 2017 10:30

15 tipů na nejlepší aquaparky u nás

Zadovádět si v bazénu, vyhřát se v sauně, sklouznout se na toboganu a pořádně si zaplavat! Tak nějak vypadá správný den v aquaparku... Zážitky nabízejí vodní areály v Česku po celý rok, ale které z nich jsou ty nejlepší?
Termální park - Termály Losiny

Termální park - Termály Losiny

Velké Losiny, Střední Morava a Jeseníky
Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha

Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha

Čestlice, Střední Čechy
Aquapark Babylon v Liberci

Aquapark Babylon v Liberci

Liberec, Českolipsko a Jizerské hory