Úvod > Aktuality > Zámek v Mníšku otevře poslední den v roce i na Nový rok

Zámek v Mníšku otevře poslední den v roce i na Nový rok

Vydáno 30. prosince 2015 Památky
Zámek Mníšek pod Brdy má programu mimořádné prohlídky 31. prosince i 1. ledna. Na Nový rok, 1. ledna 2016, přivítá zámek své návštěvníky na speciálních pohádkových prohlídkách, které jsou určené rodinám s dětmi.
Zámek v Mníšku pod Brdy u Prahy připravuje na poslední den v roce takzvanou prvorepublikovou prohlídku s vnučkou poslední majitelky zámku.

Prohlídka zámku Míšek na Nový rok bude pohádková. Děti se vydají s princeznou Aničkou na cestu plnou pohádek. Po dětských prohlídkách si můžete vypustit balónky štěstí. Chcete si zajistit štěstí do roku 2016? Zkuste třeba zlaté prasátko, které si můžete vytvořit ve výtvarné dílně.

N
Prohlídky pro děti v Mníšku pod Brdy

Prohlídky pro děti v Mníšku pod Brdy

Děti, projděte se zámkem v Mníšku pod Brdy a bavte se u toho. Sáhněte si na krásně zdobená klasicistní kachlová kamna, na látky, ze kterých jsme ušili závěsy a potahy. Poslouchejte zvuky. Uslyšíte meluzínu? Zvoneček pro služebnou? Hrací skřínku? Bude vás to bavit!

Zámek Mníšek pod Brdy - vstupte do období první republiky

Zámek Mníšek pod Brdy - vstupte do období první republiky

Vyslechněte příběh ševce Serváce, který ke šlechtickému titulu a zámku přišel. Prohlédněte si pokoje posledních majitelů v tom stavu, jak je opustili. Nebo jen relaxujte v zámeckém parku.