Úvod > Aktuality > Zámek v Mníšku otevře poslední den v roce i na Nový rok

Zámek v Mníšku otevře poslední den v roce i na Nový rok

Vydáno 30. prosince 2017 Památky
Zámek Mníšek pod Brdy má programu mimořádné prohlídky 31. prosince i 1. ledna. V neděli 31. 12. se můžete těšit na Pohádkové prohlídky s královnou Elsou a prvorepublikovou atmosféru I. a II. trasy.
Zámek v Mníšku pod Brdy u Prahy připravuje na poslední den v roce takzvanou prvorepublikovou prohlídku s vnučkou poslední majitelky zámku.

Prohlídka zámku Míšek na Nový rok bude pohádková. Děti se vydají s královnou Elsou, na výstava módy na panenkách od starověku po současnost a do Kouzelného sklepení.

Na prohlídky si vstup rezervujte na tel. 606 649 207 nebo 318 590 261. Lístky si vyzvedněte 30 minut před začátkem prohlídky.
Prohlídky pro děti v Mníšku pod Brdy

Prohlídky pro děti v Mníšku pod Brdy

Děti, projděte se zámkem v Mníšku pod Brdy a bavte se u toho. Sáhněte si na krásně zdobená klasicistní kachlová kamna, na látky, ze kterých jsme ušili závěsy a potahy. Poslouchejte zvuky. Uslyšíte meluzínu? Zvoneček pro služebnou? Hrací skřínku? Bude vás to bavit!

Zámek Mníšek pod Brdy - vstupte do období první republiky

Zámek Mníšek pod Brdy - vstupte do období první republiky

Vyslechněte příběh ševce Serváce, který ke šlechtickému titulu a zámku přišel. Prohlédněte si pokoje posledních majitelů v tom stavu, jak je opustili. Nebo jen relaxujte v zámeckém parku.