Úvod > Aktuality > Zábavu plnou adrenalinu zažijete na Ladronkafestu

Zábavu plnou adrenalinu zažijete na Ladronkafestu

Vydáno 6. září 2017 Letní sporty
Baví vás sport, tanec, malování, umění, soutěže, adrenalin nebo hudba? To všechno najdete v sobotu na jednom místě – v parku Ladronka v Praze 6 na největším festivalu volnočasových aktivit ve střední Evropě. Festival představí desítky volnočasových aktivit, které mohou uchvátit nejen teenagery a studenty. Už tak dost široká nabídka oblíbených sportů, her a činností, kterým se lidé ve svém volném čase věnují, každoročně narůstá! Na Ladronkafestu je navíc najdete všechny pěkně pohromadě a můžete si je k tomu zdarma vyzkoušet.

Kdysi jedna z usedlostí kolem Prahy kousek od obory Hvězda, dnes park s více než 4 km dlouhým bruslařským okruhem, to je Ladronka.

Konají se zde různé kulturní akce, jako například Čarodějnice na Ladronce nebo Ladronkafest. Právě na ten vás nyní zveme.
 

LadronkaFest na Ladronce

V sobotu 9. září v 11 hodin dopoledne začne na Ladronce toužebně očekávaný 16. LadronkaFest, největší festival volnočasových aktivit ve střední Evropě, který už patnáct let pořádá městská část Praha 6. Kdo se sem vypraví, ten uvidí prezentace desítek sportovních a zábavných činností pro děti, dospělé, teenagery i milovníky adrenalinu. Organizátoři letos zajistili i atraktivní lyžařský simulátor.

Připravte se také na adrenalinové jízdy na U rampě, nejlepší tanečnice v Pole Dance v ČR, světovou novinku sportovních nafukovacích překážek Inflatable Fun, djskou školu Musartedo a další. O hudební doprovod se postará zpěvačka Tonya Graves, rapper Johny Machette a vítězové soutěže nadějných studentských kapel. Festival proběhne v sobotu 9. září 2017 v parku Ladronka v Praze 6 a vstup je zdarma.

Sportovně-rekreační areál Ladronka

Sportovně-rekreační areál Ladronka

Na Ladronce nedaleko Vypichi v Praze 6 můžete využít speciální stezky pro kola, in-line brusle a nachází se zde také nejdelší osvětlená in-line dráha v Praze (okruh dlouhý 4,2 km). Mimo to jsou zde k dispozici volejbalové kurty a beach fotbalové hřiště, půjčovna sportovních potřeb i restaurace.