Úvod > Aktuality > Z Národního technického muzea rovnou na Letiště Praha

Z Národního technického muzea rovnou na Letiště Praha

Vydáno 16. února 2011 Památky
Od 16.2.2011 mají návštěvníci Národního technického muzea v Praze jedinečnou možnost navštívit exkurzi na Letišti Praha se slevou. Vznikla tak jedinečná spolupráce při exkurzích obou významných atraktivit Prahy.
Po předložení vstupenky z Národního technického muzea obdržíte slevu 20 % na vstupenku na exkurzi Letiště Praha.

V technickém muzeu uvidíte první letoun, který odstartoval v Československé republice, na Letišti Praha budete mít možnost vidět letadla současné doby, vrtulová i proudová. Zkušený průvodce vás seznámí s odbavením cestujících i letadel, s leteckými společnosti, které v současné době používají Prahu jako své cílové letiště. Dostanete se blíže i ke startovací a přistávací dráze. Navštívíte také Záchrannou požární stanici letiště s nejmodernější technikou.


Exkurze na Letišti Praha - nová trasa 4

Exkurze na Letišti Praha - nová trasa 4

Letiště Praha je atraktivním místem, kde načerpáte atmosféru dálek, nevšedních zážitků a poznání. Místem, které inspiruje k objevování nového. Neopakovatelný zážitek vám může dát nejen samo cestování, ale i nahlédnutí do zákulisí letiště.

Exkurze na Letišti Praha

Exkurze na Letišti Praha

Letiště Praha je místem, kde můžete načerpat atmosféru dálek a poznání. Místem, které inspiruje k objevování nového. Exkurze s A380 Emirates jsou každý víkend mezi 12:00 ( přílet) a 14:30 (odlet) a některé všední dny.

Národní technické muzeum Praha - ráj exponátů z oblasti vědy a techniky

Národní technické muzeum Praha - ráj exponátů z oblasti vědy a techniky

Expozice NTM překvapí moderním muzejním pojetí. Svůj prostor tu nacházejí sbírky architektury, stavitelství a sbírka polygrafie. Nechybí stálé expozice Chemie kolem nás, Měření času, hutnictví, Interkamera a Technika hrou, expozice televizního studia nebo expoozice kontaktních čoček.