Úvod > Aktuality > Užijte si F.O.O.D. piknik 2017 na Ladronce

Užijte si F.O.O.D. piknik 2017 na Ladronce

Vydáno 1. září 2017 Gurmánská turistika
Sedmý ročník pohodové letní akce časopisu F.O.O.D. pro milovníky dobrého jídla a zážitků se blíží! V Praze se s ním a jeho hosty potkáte opět v parku Ladronka a to už v neděli 3. září. Na letošním ročníku F.O.O.D. pikniku se opět představí více než 90 stánků, těšit se můžete na výborné jídlo, pití a stánky s ručními výrobky.
PiknikDeset let je pro časopis velká událost, proto zve F.O.O.D. všechny čtenáře na jubilejní piknik. Jak jinak než s dekou, skvělým jídlem, pitím a společností oslavit narozeniny? Celá redakce se na vás těší už v neděli 3. 9. na pražské Ladronce!

V oblíbeném pražském parku bude k dispozici 600 piknikových košů plné skvělého jídla od partnerů za zvýhodněnou cenu. Kromě stánků se skvělými produkty se můžete těšit na i farmářské trhy. Také letos oragnizátoři pečlivě vybrali mezi restauracemi, minipivovary, farmáři a foodblogery, kteří se akce zúčastní.
 

Známí kuchaři a soutěž o nejlepší koláč

KoláčČeká vás již tradičně velké pódium s programem, kde vystoupí redakce časopisu F.O.O.D. a známé osobnosti nejen z oboru kulinářství. V Praze zazpívá Ondřej Ruml, o čaji promluví čajový specialista Jiří Boháč. Z food scény se můžete těšit na Jiřího Hilgarta – finalistu soutěže MasterChef, Martina Škodu – autora úspěšných kuchařek. Na F.O.O.D. pikniku se objeví i zahraniční hosté – např. Gianfranco "Frankie" Coizza z Gourmet Academy.
 
Celé odpoledne bude ve znamení hudby a odpočinku na piknikové dece. Pamatováno je i na rodiny s dětmi - které mohou využít velké dětské zóny, kde se ti nejmenší budou moci zabavit a pohrát si. A můžete si i zasoutěžit v Soutěži o nejlepší koláč – přineste s sebou na F.O.O.D. piknik svůj koláč a zapojte se tak do boje o hodnotné ceny. Koláče lze nosit od 11:00 do 15:00 hodin do backstage k rukám zdejších milých hostesek.
Sportovně-rekreační areál Ladronka

Sportovně-rekreační areál Ladronka

Na Ladronce nedaleko Vypichi v Praze 6 můžete využít speciální stezky pro kola, in-line brusle a nachází se zde také nejdelší osvětlená in-line dráha v Praze (okruh dlouhý 4,2 km). Mimo to jsou zde k dispozici volejbalové kurty a beach fotbalové hřiště, půjčovna sportovních potřeb i restaurace.

Další aktuality

15.6.
2018
8. ročník Apetit pikniku se blíží!

8. ročník Apetit pikniku se blíží!

Praha | Gurmánská turistika
13.6.
2018
Festival minipivovarů ovládne Pražský hrad

Festival minipivovarů ovládne Pražský hrad

Praha | Gurmánská turistika
12.6.
2018
Ochutnejte Pivo na náplavce!

Ochutnejte Pivo na náplavce!

Praha | Gurmánská turistika