Úvod > Aktuality > Sobotní noc na zámku Sychrov ožije velkou módní show

Sobotní noc na zámku Sychrov ožije velkou módní show

Vydáno 12. října 2017 Zážitky
Oblíbená módní přehlídka zabývající se vývojem dámské i pánské módy proběhne v sobotu 14. října na zámku Sychrov. Představí se historická móda od baroka po 60. léta 20. století. Víte, v čem naši předci tančili?
Móda SychrovŘíjnové setkání s módou na Sychrově se váže k podzimu, kdy s krátícími se dny a dlouhými večery přichází doba společenských akcí, večírků a plesů.

Jak probíhaly podzimní večery na zámku v minulosti, to se dozvíte v první části přehlídky. Uvidíte, jak se chystala barokní dáma na ples, co obnášel obřad večerního ulehnutí na francouzském královském dvoře, viktoriánské spodní prádlo a mnoho dalších zajímavostí.

Součástí bude i přehlídka autorské tvorby předního pařížského návrháře Galala Giani, následovat bude prodej oděvů, doplňků, oděvní styling a poradenství s designérkou.
Zámecký luxus na Sychrově

Zámecký luxus na Sychrově

Zámecký hotel Sychrov - designový hotel v srdci Českého ráje nabízí ideální podmínky pro vaši relaxaci. Novou energii můžete načerpat v hotelovém wellness centru, fitness, na venkovním hotelovém sportovišti či golfovém hřišti Ypsilon. Rozhodně si nenechte ujít také výlet do malebného okolí.

Zámek Sychrov - sídlo Rohanů, kam se můžete vydat po celý rok

Zámek Sychrov - sídlo Rohanů, kam se můžete vydat po celý rok

Novogotický zámek Sychrov, který sloužil jako rezidence původem francouzského rodu Rohanů, znáte z pohádky Zlatovláska či Nesmrtelná teta. Zámek nabízí 3 návštěvnické okruhy, noční prohlídky, ukázky sokolnictví, koncerty.