Úvod > Aktuality > Přijďte se bát do zoo Ohrada

Přijďte se bát do zoo Ohrada

Vydáno 3. listopadu 2017 Příroda
Přijďte se v sobotu 4. listopadu bát do zoo Ohrada u Hluboké nad Vltavou. Potkáte několik čarodějnic, přijďte ve strašidelných kostýmech a nezapomeňte si doma lampión. Celá akce bude ukončena lampiónovým průvodem, který nás vyvede mimo zoo. Strašidly se to v zoo bude hemžit od 14 do 18 hodin. Do zoo pojede dokonce strašidelný autobus z Českých Budějovic, a to zcela zdarma.
Strašidelná zooPodvečerní akce plná čarodějnic a strašidelných převleků, to je Strašidelná zoo Ohrada, která se koná v sobotu 4. 11. 2017 od 14 do 18 hodin. V Zoo Hluboká na vás bude čekat několik strašidelných stanovišť a závěrečný lampionový průvod. Na nádvoří zámku Ohrada bude připraven zábavný program, např. skákací hrad, výtvarné dílničky, jarmark atd. O hudební doprovod se postará Maxa Band, HDP teens a Zuzana Benešová.

Ve spolupráci s Dopravním podnikem pro vás zoo připravilo také jedinečnou možnost přijet na Ohradu z Českých Budějovic strašidelným autobusem, a to zcela zdarma. Autobus vyjede ve 14, 15 a 16 hodin od zastávky Nádraží, další zastávky má o pár minut později na Senovážném náměstí (pošta), Poliklinice Sever, Výstavišti, Otavské a dalších zastávkách. Zpět jede ze Zoo Ohrada 15:30, 17 a 18 hodin.
 

Co dalšího se bude v zoo dít do Vánoc?

vánočně nasvícená zooV sobotu 2. prosince zoo pořádá Putování za Mikulášem - desátý ročník čertovského průvodu až k branám zoologické zahrady, tak to už je opravdu pořádný kus cesty... Máte jedinečnou možnost potkat čerty, ale i hodné anděly a na závěr společně přivítáme i Mikuláše.

Vánočně nasvícená zoo bude od 14. prosince 2017 do 1. ledna 2018. Přijďte si zkrátit zimní večery do netradičního prostředí. Máte jedinečnou možnost zažít neopakovatelnou atmosféru mezi svými oblíbenými zvířaty. Budete si připadat jako v pohádce a to díky tisícům rozzářených světýlek a barevných efektů, kterými pro vás bude nazdobená část zoo. Využijte v tyto dny prodloužené otevírací doby a přijďte se svými blízkými zažít lehce mrazivou procházku do zoo.

Štědrý den v Zoo se uskuteční klasicky 24. prosince 2017. Napadlo vás někdy zkrátit si chvíle čekání na Ježíška v zoo? Již několik let se v zoo schází milovníci zvířat, aby nakrmili společně některá zvířata a užívali si neopakovatelné vánoční nálady.
ZOO Ohrada Hluboká nad Vltavou - adoptujte si zvíře

ZOO Ohrada Hluboká nad Vltavou - adoptujte si zvíře

V těsném sousedství pohádkového zámku Hluboká nad Vltavou můžete zavítat do zoologické zahrady Ohrada. Stát se zde můžete také adoptivními rodiči některého ze zvířat.

Zámek Ohrada - Muzeum lesnictví, myslivosti a rybářství v Hluboké nad Vltavou

Zámek Ohrada - Muzeum lesnictví, myslivosti a rybářství v Hluboké nad Vltavou

Na loveckém zámku Ohrada u Hluboké nad Vltavou najdete Muzeum lesnictví, myslivosti a rybářství, pobočku Národního zemědělského muzea. Muzeum na Ohradě patří mezi nejstarší v České republice. Muzeum má společnou vstupenku se sousední Zoo Hluboká, takže je ideálním cílem i pro rodiny s dětmi.

Strašidelná zoo Ohrada

Strašidelná zoo Ohrada

Přijďte se bááát do zoo Ohrada u Hluboké nad Vltavou 3. listopadu. Potkáte několik čarodějnic, přijďte ve strašidelných kostýmech a nezapomeňte si doma lampión. Celá akce bude ukončena lampiónovým průvodem, který nás vyvede mimo zoo.

Vánočně nasvícená zoo Hluboká

Vánočně nasvícená zoo Hluboká

Vánočně nasvícená zoo. To je atmosféra plná pohody nebo i podvečerní romantické procházky... Zoo si při stejné akci před rokem po večerech prohlédlo 18 500 návštěvníků!