Úvod > Aktuality > Přijďte se bát do zoo Ohrada

Přijďte se bát do zoo Ohrada

Vydáno 2. listopadu 2018 Příroda
Přijďte se v sobotu 3. listopadu bát do zoo Ohrada u Hluboké nad Vltavou. Potkáte několik čarodějnic, přijďte ve strašidelných kostýmech a nezapomeňte si doma lampión. Celá akce bude ukončena lampiónovým průvodem, který nás vyvede mimo zoo. Strašidly se to v zoo bude hemžit od 14 do 18 hodin. Do zoo pojede dokonce strašidelný autobus z Českých Budějovic, a to zcela zdarma.
Strašidelná zooPodvečerní akce plná čarodějnic a strašidelných převleků, to je Strašidelná zoo Ohrada, která se koná v sobotu 3. 11. 2017 od 14 do 18 hodin. V Zoo Hluboká na vás bude čekat několik strašidelných stanovišť a závěrečný lampionový průvod. Na nádvoří zámku Ohrada bude připraven zábavný program. Se svou kapelou vystoupí Pepa Maxa, divadlo Víti Marčíka zahraje pohádku O Sněhurce, navečer pro Vás máme připravenou unikátní videomappingovou projekci.

Ve spolupráci s Dopravním podnikem pro vás zoo připravilo také jedinečnou možnost přijet na Ohradu z Českých Budějovic strašidelným autobusem, a to zcela zdarma. Autobus vyjede ve 14, 15 a 16 hodin od zastávky Nádraží, další zastávky má o pár minut později na Senovážném náměstí (pošta), Poliklinice Sever, Výstavišti, Otavské a dalších zastávkách. Zpět jede ze Zoo Ohrada 15:30, 17 a 18 hodin.
 

Co dalšího se bude v zoo dít do Vánoc?

vánočně nasvícená zooVánočně nasvícená zoo bude od 6. prosince 2018 do 6. ledna 2019. Přijďte si zkrátit zimní večery do netradičního prostředí. Máte jedinečnou možnost zažít neopakovatelnou atmosféru mezi svými oblíbenými zvířaty. Budete si připadat jako v pohádce a to díky tisícům rozzářených světýlek a barevných efektů, kterými pro vás bude nazdobená část zoo. Využijte v tyto dny prodloužené otevírací doby a přijďte se svými blízkými zažít lehce mrazivou procházku do zoo.

Štědrý den v Zoo se uskuteční klasicky 24. prosince 2018. Napadlo vás někdy zkrátit si chvíle čekání na Ježíška v zoo? Již několik let se v zoo schází milovníci zvířat, aby nakrmili společně některá zvířata a užívali si neopakovatelné vánoční nálady.
Vánočně nasvícená zoo Hluboká

Vánočně nasvícená zoo Hluboká

Vánočně nasvícená zoo. To je atmosféra plná pohody nebo i podvečerní romantické procházky... Zoo si při stejné akci před rokem po večerech prohlédlo 18 500 návštěvníků!

Zámek Ohrada - Muzeum lesnictví, myslivosti a rybářství v Hluboké nad Vltavou

Zámek Ohrada - Muzeum lesnictví, myslivosti a rybářství v Hluboké nad Vltavou

Na loveckém zámku Ohrada u Hluboké nad Vltavou najdete Muzeum lesnictví, myslivosti a rybářství, pobočku Národního zemědělského muzea. Muzeum na Ohradě patří mezi nejstarší v České republice. Muzeum má společnou vstupenku se sousední Zoo Hluboká, takže je ideálním cílem i pro rodiny s dětmi.

ZOO Ohrada Hluboká nad Vltavou - adoptujte si zvíře

ZOO Ohrada Hluboká nad Vltavou - adoptujte si zvíře

V těsném sousedství pohádkového zámku Hluboká nad Vltavou můžete zavítat do zoologické zahrady Ohrada. Stát se zde můžete také adoptivními rodiči některého ze zvířat.

Štědrý den v Zoo Hluboká

Štědrý den v Zoo Hluboká

Napadlo vás někdy zkrátit si chvíle čekání na Ježíška v zoo? Již několik let se v zoo scházíme, krmíme společně některá zvířata a užíváme si neopakovatelné vánoční nálady.

Další aktuality