Úvod > Aktuality > Park Mirakulum slaví pět let!

Park Mirakulum slaví pět let!

Vydáno 8. září 2017 Zážitky
Přijde vám sobota 9. 9. jako magické datum? Teď si k tomu ještě připočtěte, že Park Mirakulum v tento den slaví své 5. narozeniny! A jako vždy to bude velkolepá show! Čeká vás totiž pohádkové odpoledne s TV Minimax kde se můžete těšit na maskota Mini Maxe a prasátko Peppu, dále také na ukázku práce záchranných sborů nebo třeba na Spejbla s Hurvínkem a mnoho dalšího!
Zábavný Park Mirakulum, který ve středočeských Milovicích nabízí deset hektarů zábavy, oslaví letos na podzim páté narozeniny. Park samozřejmě není po pěti letech své existence stejný jako na začátku – ani nemůže být. Každou sezónu zde totiž provozovatelé připravují pro něvštěvníky něco nového. Letos to byla třeba Dětská vesnička pro nejmenší. Jde o soustavu barevných domečků vzájemně propojených mostky a lávkami. Některé fungují jako prolézačka, v jiných jsou různé herní prvky jako třeba otočné pexeso. A také byla přidána osmá věž do hradu, který je symbolem zdejšího parku.
 

Přijďte to v sobotu oslavit!

MirákulumNa narozeninovou oslavu parku jsou zváni v sobotu 9. září všichni, kterým park už učaroval, i ti, kteří v něm ještě nebyli. Najdou tady dostatek zábavy v prolézačkách, lanových parcích, v lesním městě a v jeho podzemí, na trampolínách, na houpačkách... Pokud by snad někoho pohyb unavil, nabízí park i poučení. Třeba v kontaktní zoo, která chová devět druhů zvířat a i letos se tu narodila nová kůzlátka, v naučné zahradě či na stezce, kde se děti hravou formou dozví řadu zajímavostí o rostlinách, které je obklopují. Samostatnou kapitolou je pak Vodní svět, jehož základem je vodopád. Ten napájí celý systémem potoků, potůčků, koryt a tůněk.

MirákulumV amfiteátru vystoupí Spejbl a Hurvínek, chybět nebude ani oblíbené bubnování s Tokhim, které začíná ve 13 a v 15 hodin a zapojit se do něj může opravdu každý. Stačí jen ve správný okamžik bouchnout. V Lesním městě se dočasně zabydlí policisté. Ukážou dětem, jak se odebírají otisky prstů, předvedou neprůstřelné vesty a policejní psovod ukáže, co všechno musí zvládnout policejní pes.

Oslavy budou probíhat 9. září od 10 do 18 hodin, za vstup do parku se bude platit běžné vstupné. Tak neváhejte a přijeďte, čeká tu na vás ještě řada dalších narozeninových překvapení!
Mirakulum - výprava do země zábavy i poznání

Mirakulum - výprava do země zábavy i poznání

Zemi plnou her, zábavy, stromů, zvířat a dětské fantazie najdete v Milovicích nad Labem. Jedinečný zábavně-naučný park na ploše 10 hektarů našel inspiraci v tom nejlepším ze světových parků i v nejtajnějších dětských přáních.

6. narozeniny Parku Mirakulum

6. narozeniny Parku Mirakulum

Šesté narozeniny Parku Mirakulum - 8. září. Těšit se můžete na všechny atrakce, narozeninový program v amfiteátru či výtvarné dílničky. Děti si budou moci nechat pomalovat obličej či pořídit dočasné tetování. Jezdit bude také vláček a zábavu si budou moci návštěvníci užít rovněž v Tankodromu.