Úvod > Aktuality > Festival Street Food představí v Praze pouliční gastronomii z různých zemí světa

Festival Street Food představí v Praze pouliční gastronomii z různých zemí světa

Vydáno 22. srpna 2017 Gurmánská turistika
Na Smíchovské náplavcese v sobotu 26. 8. 2017 uskuteční již čtvrtý podzimní ročník největší street food přehlídky. Street food je esencí tradice a jednoduchosti v gastronomii. Ochutnat budete moci vietnamské bún cha, izraelský falafel, gruzínské chacapuri, brazilskou caipirinhu, venezuelské arepy, kubánské sendviče, Honkongské bubble vafle, japonské palačinky okonomiyaki, americký hot dog, kanadské poutine nebo třeba mexické taco.
JídloNa Smíchovské náplavce se 26.8.2017 uskuteční již čtvrtý podzimní ročník největší street food přehlídky. Street food je esencí tradice a jednoduchosti v gastronomii. V našich končinách se stále častěji můžete setkat s pojízdným občerstvením na kolečkách - food
trucky či s malými bistry, které se specializují na hot dogy, trhané vepřové, burgery, pelmeně nebo hit letošního roku bubble vafle. Festival Náplavka Street food již několik let mapuje tuzemskou street food scénu, která je často složena z pestré směsice nadšenců i profesionálů a lidí z různých oborů či zemí.

Koncem srpna se tak můžete těšit na street food pod taktovkou kuchařů z Thajska, Indie, Vietnamu, Libanonu, Gruzie, Mexika, Peru, Venezuely, Kuby, USA, Kanady, Japonska, Portugalska, Francie a dalších. Ochutnat budete moci vietnamské bún cha, izraelský falafel, gruzínské chacapuri, brazilskou caipirinhu, venezuelské arepy, kubánské sendviče, Honkongské bubble vafle, japonské palačinky okonomiyaki, americký hot dog, kanadské poutine nebo třeba mexické taco.
Smíchovská náplavka

Smíchovská náplavka

Smíchovská náplavka je místo na levém břehu Vltavy, které je dějištěm nejrůznějších společenských nebo sportovních akcí. Nachází se nedaleko ulice Hořejší nábřeží, mezi Železničním a Palackého mostem. Po celý rok zde probíhají společenské a sportovní události.

Další aktuality

15.6.
2018
8. ročník Apetit pikniku se blíží!

8. ročník Apetit pikniku se blíží!

Praha | Gurmánská turistika
13.6.
2018
Festival minipivovarů ovládne Pražský hrad

Festival minipivovarů ovládne Pražský hrad

Praha | Gurmánská turistika