Úvod > Aktuality > Vstupenky na Grand Prix 2018 jsou do konce ledna za výhodnější cenu

Vstupenky na Grand Prix 2018 jsou do konce ledna za výhodnější cenu

Vydáno 10. ledna 2018 Letní sporty
Vstupenky na brněnskou Grand Prix České republiky mohou motocykloví nadšenci zakoupit do 31. ledna za výhodné předprodejní ceny. Letošní závod MotoGP připadá na 3. až 5. srpna 2018.
Až o 40 % levnější vstupenky na letošní Velkou cenu Grand Prix 2018 jsou k dostání do 31. ledna na webu automotodrombrno.cz. Zájemci si je mohou koupit také osobně v kamenném obchodě Turistického informačního centra na Radnické ulici. Za výhodné ceny budou vstupenky k dostání i na veletrhu Regiontour. Ten se koná od 18. do 21. ledna na brněnském výstavišti.

Návštěvníci se i v letošním roce mohou těšit především na skvělou atmosféru, ale také na veškerý servis a zázemí v podobě velkoplošných obrazovek, občerstvení a stánků se suvenýry. Samozřejmostí opět budou i speciální bezplatné autobusové linky a parkovací plochy pro motocykly i automobily.

Srpnová Grand Prix České republiky na Masarykově okruhu startuje oproti minulým ročníkům dříve, a to o víkendu 3.–5. srpna 2018
Automotodrom Brno

Automotodrom Brno

Slavný Masarykův okruh hostuje každoročně Mistrovství světa motocyklů. Příznivci motosportu se však na okruh nemusí dívat pouze z tribuny – trať si lze vyzkoušet na vlastní kůži při tzv. jízdách pro veřejnost.

BVV - Brněnské výstaviště

BVV - Brněnské výstaviště

Veletrhy Brno navazují ve svém podnikání na tradici, která byla zahájena v roce 1928 Výstavou soudobé kultury v Československu. Na začátku 20. století vznikl jeden z nejznámějších evropských výstavních areálů. Brněnské výstaviště bylo otevřeno v roce 1928 a patří ke skvostům funkcionalismu.