Úvod > Aktuality > Nové aktivity na Kudy z nudy za 25. týden roku 2011

Nové aktivity na Kudy z nudy za 25. týden roku 2011

Vydáno 19. června 2011 Letní sporty
Jezdíte rádi na výlety? Hledáte zajímavé tipy pro své cesty a dovolenou v Česku? Informace co je kde zajímavého, tipy co se kde děje, kde lze trávit v Čechách aktivně volný čas najdete na portálu www.kudyznudy.cz, pomocí kterého si rychle a snadno naplánujete výlet či třeba celou dovolenou v České republice. Využijte naše tipy na výlety a cestovatelská doporučení a poznávejte krásy Česka. Abychom usnadnili hledání těm z vás, které zajímají právě tyto novinky, přinášíme jejich přehled za poslední týden (od 13. do 19. června 2011).

Muzeum hraček Frýdek-Místek

Muzeum hraček Frýdek-Místek

Na náměstí Svobody v Místku sídlí ve starém měšťanském domě z roku 1850 muzeum hraček. Prohlédnete si zde hračky z let 1850 - 1989, a také největší kolekci hraček československé výroby do roku 1989.

Na Karlštejn z Prahy na elektrokole

Na Karlštejn z Prahy na elektrokole

Podnikněte netradiční výlet, pojeďte po cyklostezce na Karlštejn na elektrokole. S našimi koly je to opravdová jízda!

FB vinařství z Dubňan

FB vinařství z Dubňan

FB vinařství je malá vinařská firma, která dbá na tradiční pěstování a poctivou péči révy vinné ve vinici a následně nemalý um ve výrobě vína na to, aby zakazníci ocenili víno v jeho poctivé, plné a ovocné chuti. Nabízíme ochutnávku moravských vín s prodejem, dále pořádání oslav i ubytování.

Půjčovna elektrokol Praha

Půjčovna elektrokol Praha

Profesionálové k vyhledání nejhezčích zážitků na elektrokolech v Praze. Objevili jsme nejhezčí památky Prahy a propojili je s parky a cyklostezkami, aby vaše rodina měla maximalní pohodlí poznat Prahu v sedě a takovou jaká skutečně je. Je radost projet Prahou bez námahy a přitom si ji užít aktivně!

Sportovní areál Jedlová

Sportovní areál Jedlová

Chcete zažít něco nového? Vyražte do sportovního areálu na Jedlové hoře nedaleko Jiřetína pod Jedlovou. V letním období můžete vyzkoušet lanové centrum, sjezd na koloběžkách nebo adrenalinový downhill.

Vyhlídkové lety po celé ČR

Vyhlídkové lety po celé ČR

Chcete se podívat na zem z výšky? Flying Academy pro vás připravila vyhlídkové lety po celé ČR a program pilotem na zkoušku.

Kapitánem na zkoušku

Kapitánem na zkoušku

Chcete si vyzkoušet řízení obytné motorové lodě? Nabízíme cvičné plavby po Vltavě pod dohledem zkušených kapitánů. Naučíte se řídit loď a užijete si krásné chvíle na řece.

Inline kurzy bruslení na Letné

Inline kurzy bruslení na Letné

Kurzy inline brusleni a freestyle slalomu v Praze na Letné. Nabízíme výuku inline bruslení ve formě dětských, víkendových a individuálích inline kurzů.

Ski areál Jedlová - nejlepší lyžování v Lužických horách

Ski areál Jedlová - nejlepší lyžování v Lužických horách

Ski areál Jedlová představuje nejlepší možnost lyžování a snowboardingu v Lužických horách. Využít můžete jak sjezdové, tak i běžecké lyžování. Místní Skibus vás odveze z parkoviště přímo až ke sjezdovce.

Farma Moulisových v Milínově

Farma Moulisových v Milínově

Ekologická farma v obci Milínov je místem kde se děti na několik hodin "vytrhnou" ze zaběhlých kolejí života ve městě. Vyzkoušejí si činnosti spojené s životem na statku a navíc ochutnají vlastnoručně zhotovené polotovary.

Půjčovna motokár Kartsport v Hořovicích

Půjčovna motokár Kartsport v Hořovicích

Půjčovna motokár na nově vybudované dráze v Hořovicích. Přijďte se svézt na 700 m dlouhé a 6 m široké dráze, kde se jezdí za každého počasí na kvalitních motokárách HONDA GX o obsahu 120, 200 a 270 ccm. Pro malé návštěvníky máme dětské motokáry nebo lze použít nástavce na pedály.

Zámek Mirošov

Zámek Mirošov

Dominantou obce Mirošov, ležící necelých deset kilometrů od Rokycan, je barokní zámek, který vznikl přestavbou renesanční tvrze. Jedná se o tzv. maison de plaissance, typ menšího zámku určeného především k letnímu pobytu majitele a jeho rodiny.

Letohrádek královny Anny v Praze - Belveder

Letohrádek královny Anny v Praze - Belveder

Na východním okraji Královské zahrady na Pražském hradě (nesprávně Belveder) dal vybudovat v letech 1538 - 1560 Ferdinand I. Královský letohrádek, zvaný také Letohrádek královny Anny. Letohrádek je nejčistší vlašská renesanční architektura mimo italskou půdu.