Narodili jste se ve znamení Raka? Pojďte se bavit na karneval!

Vydáno: 6. 2. 2012 9:00
Hodnocení: Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.
Region: Praha
Patříte mezi ty, kdo se narodili ve znamení Raka? Rádi vyrážíte na výlety a bavíte se? Pak se inspirujte naším horoskopovým výletníkem a vydejte se na pražský Bohemian Carneval.
Bohemian Carnevale navazuje na historické výpravné alegorické slavnosti, pořádané na území Čech, jejichž počátek sahá do období středověku a jejichž každoročně se opakující proslulé oslavy probíhaly až do doby nedávné.

Bohemian Carnevale se uskutečňuje v Praze v masopustním období. Probíhá na veřejných prostranstvích, v palácích, muzeích, galeriích, divadlech, školách a dílnách, ale také v restauracích a obchodech. Festival je barvitou přehlídkou našich báječných nápadů, jedinečných schopností, rafinovaných chutí a oslňující kreativity.
Zaujala Vás aktualita Narodili jste se ve znamení Raka? Pojďte se bavit na karneval!?
Podívejte se, co všechno nabízí >
Carnevale Praha 2015
Region: Praha, Praha
Oblast: Praha
Město: Praha 1
Festival Carnevale Praha se koná pravidelně v období mimosezóny a je jedinou hlavní a stěžejní událostí města Prahy v rozmezí od ledna do března. Po několika úspěšných ročnících festivalu se Praha řadí ke světovým metropolím ve kterých se odehrávají městské karnevalové slavnosti.

Nejnovější aktuality Praha

Na střeše Galerie Harfa si v sobotu užijete piknik i cirkus

Na střeše Galerie Harfa si v sobotu užijete piknik i cirkus

Vydáno před 16 hodinami | Praha | Zážitky

V Galerii Harfa to na konci léta opravdu žije! V sobotu 30. srpna pořádá na střeše nejen piknik pro opravdové gurmány, ale proběhne také cirkusové vystoupení. Skupina Mistral, jež přináší svým fanouškům celou řadu art... celá aktualita

Noc otevřených dveří otevře i dveře Valdštejnského paláce

Noc otevřených dveří otevře i dveře Valdštejnského paláce

Vydáno před 20 hodinami | Praha | Zážitky

V sobotu 30. 8. 2014 propukne již pátá Hradozámecká noc. Ve večerních a nočních hodinách otevře své brány návštěvníkům s netradičním programem a výjimečnou atmosférou 81 státních i nestátních hradů, zámků a další pamá... celá aktualita

Vydejte se s dětmi na pražský Vyšehrad na VyšeHrátky

Vydejte se s dětmi na pražský Vyšehrad na VyšeHrátky

Vydáno 25. srpna 2014 | Praha | Zážitky

Už po jedenácté se první týden v září promění Vyšehrad na místo setkání malých a velkých. Batolata, předškoláci i velcí školáci si budou moci prodloužit letní prázdniny. Od 31. srpna do 7. září se ve vyšehradském areá... celá aktualita

Všechny aktuality v regionu Praha >

Další tipy z kategorie vše