Narodili jste se ve znamení Raka? Pojďte se bavit na karneval!

Vydáno: 6. 2. 2012 9:00
Hodnocení: Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.
Region: Praha
Patříte mezi ty, kdo se narodili ve znamení Raka? Rádi vyrážíte na výlety a bavíte se? Pak se inspirujte naším horoskopovým výletníkem a vydejte se na pražský Bohemian Carneval.
Bohemian Carnevale navazuje na historické výpravné alegorické slavnosti, pořádané na území Čech, jejichž počátek sahá do období středověku a jejichž každoročně se opakující proslulé oslavy probíhaly až do doby nedávné.

Bohemian Carnevale se uskutečňuje v Praze v masopustním období. Probíhá na veřejných prostranstvích, v palácích, muzeích, galeriích, divadlech, školách a dílnách, ale také v restauracích a obchodech. Festival je barvitou přehlídkou našich báječných nápadů, jedinečných schopností, rafinovaných chutí a oslňující kreativity.
Zaujala Vás aktualita Narodili jste se ve znamení Raka? Pojďte se bavit na karneval!?
Podívejte se, co všechno nabízí >
Carnevale Praha 2015
Region: Praha, Praha
Oblast: Praha
Město: Praha 1
Festival Carnevale Praha se uskuteční od 5. - 17. 2. 2015 a je jedinou hlavní a stěžejní událostí města Prahy. Po několika úspěšných ročnících festivalu se Praha řadí ke světovým metropolím ve kterých se odehrávají městské karnevalové slavnosti.

Nejnovější aktuality Praha

Česká filharmonie láká děti na program Tučňáci opět v Rudolfinu

Česká filharmonie láká děti na program Tučňáci opět v Rudolfinu

Vydáno před 11 hodinami | Praha | Kultura

Poodhalte dětem zákulisí klasické hudby a život velkého orchestru. Na zvídavé dětské otázky typu "Proč se na koncertě nemluví?" a "Proč vypadají hudebníci jako tučňáci?" odpoví v neděli 8. února nejmladším posluchačům... celá aktualita

Připomeňte si Emu Destinnovou na výstavě Českého muzea hudby

Připomeňte si Emu Destinnovou na výstavě Českého muzea hudby

Vydáno 31. ledna 2015 | Praha | Kultura

Letos uplynulo 85 let od úmrtí Emy Destinové, známé české pěvkyně, jejíž lyrický soprán mohutného a dramaticky zbarveného hlasu společně s hereckým ztvárněním stále znovu vyvolával úžas v koncertních sálech slavných s... celá aktualita

Pátek 13. bude na Vlachovce ve znamení balkánských melodií i vína

Pátek 13. bude na Vlachovce ve znamení balkánských melodií i vína

Vydáno 31. ledna 2015 | Praha | Zážitky

V pátek 13. 2. od 18 hodin se v sále restaurace Na Vlachovce uskuteční již třináctý ročník jedné z největších balkánských slavností, konaných pravidelně v Praze – osobitý svátek vinařů Trifon Zarezan. Během bujarého v... celá aktualita

Všechny aktuality v regionu Praha >

Další tipy z kategorie vše