Narodili jste se ve znamení Raka? Pojďte se bavit na karneval!

Vydáno: 6. 2. 2012 9:00
Hodnocení: Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.
Region: Praha
Patříte mezi ty, kdo se narodili ve znamení Raka? Rádi vyrážíte na výlety a bavíte se? Pak se inspirujte naším horoskopovým výletníkem a vydejte se na pražský Bohemian Carneval.
Bohemian Carnevale navazuje na historické výpravné alegorické slavnosti, pořádané na území Čech, jejichž počátek sahá do období středověku a jejichž každoročně se opakující proslulé oslavy probíhaly až do doby nedávné.

Bohemian Carnevale se uskutečňuje v Praze v masopustním období. Probíhá na veřejných prostranstvích, v palácích, muzeích, galeriích, divadlech, školách a dílnách, ale také v restauracích a obchodech. Festival je barvitou přehlídkou našich báječných nápadů, jedinečných schopností, rafinovaných chutí a oslňující kreativity.
Zaujala Vás aktualita Narodili jste se ve znamení Raka? Pojďte se bavit na karneval!?
Podívejte se, co všechno nabízí >
Carnevale Praha 2015
Region: Praha, Praha
Oblast: Praha
Město: Praha 1
Festival Carnevale Praha se koná pravidelně v období mimosezóny a je jedinou hlavní a stěžejní událostí města Prahy v rozmezí od ledna do března. Po několika úspěšných ročnících festivalu se Praha řadí ke světovým metropolím ve kterých se odehrávají městské karnevalové slavnosti.

Nejnovější aktuality Praha

Katedrála svatého Víta připomene 25.výročí od svatořečení Anežky České

Katedrála svatého Víta připomene 25.výročí od svatořečení Anežky České

Vydáno před 1 hodinou | Praha | Památky

Čtvrtstoletí od zapsání královské dcery Anežky České na seznam svatých je jednou z nejvýznamnějších společenských událostí letošního podzimu. Slavnostní mši 15. listopadu v katedrále svatého Víta, Václava a Vojtěcha v... celá aktualita

Trojskou botanickou zahradu rozzáří halloweenská světla

Trojskou botanickou zahradu rozzáří halloweenská světla

Vydáno 29. října 2014 | Praha | Zážitky

Botanická zahrada v Praze – Troji, chystá pro malé i velké na poslední říjnový den zábavné odpoledne. V duchu halloweenských tradic se zde budou vyřezávat dýně a tento keltský svátek zakončí návštěvníci průvodem setmě... celá aktualita

Designová erotika i nejlepší český návrhář - to je Prague Design Week

Designová erotika i nejlepší český návrhář - to je Prague Design Week

Vydáno 29. října 2014 | Praha | Zážitky

Šperky, oblečení, erotické prádélko, nábytek i nejnovější technologie. Nová designová prodejní přehlídka Prague Design Week v centru metropole představí na šest desítek návrhářů, ateliérů či škol z celé ČR a Slovenska... celá aktualita

Všechny aktuality v regionu Praha >

Další tipy z kategorie vše