Narodili jste se ve znamení Raka? Pojďte se bavit na karneval!

Vydáno: 6. 2. 2012 9:00
Hodnocení: Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.Počet hvězdiček je: 0/5. Hodnoceno: 0x.
Region: Praha
Patříte mezi ty, kdo se narodili ve znamení Raka? Rádi vyrážíte na výlety a bavíte se? Pak se inspirujte naším horoskopovým výletníkem a vydejte se na pražský Bohemian Carneval.
Bohemian Carnevale navazuje na historické výpravné alegorické slavnosti, pořádané na území Čech, jejichž počátek sahá do období středověku a jejichž každoročně se opakující proslulé oslavy probíhaly až do doby nedávné.

Bohemian Carnevale se uskutečňuje v Praze v masopustním období. Probíhá na veřejných prostranstvích, v palácích, muzeích, galeriích, divadlech, školách a dílnách, ale také v restauracích a obchodech. Festival je barvitou přehlídkou našich báječných nápadů, jedinečných schopností, rafinovaných chutí a oslňující kreativity.
Zaujala Vás aktualita Narodili jste se ve znamení Raka? Pojďte se bavit na karneval!?
Podívejte se, co všechno nabízí >
Carnevale Praha 2015
Region: Praha, Praha
Oblast: Praha
Město: Praha 1
Festival Carnevale Praha se koná pravidelně v období mimosezóny a je jedinou hlavní a stěžejní událostí města Prahy v rozmezí od ledna do března. Po několika úspěšných ročnících festivalu se Praha řadí ke světovým metropolím ve kterých se odehrávají městské karnevalové slavnosti.

Nejnovější aktuality Praha

Vyrazte na podzimní výlet Prahou 9 a zajezděte si cestou na bobovce!

Vyrazte na podzimní výlet Prahou 9 a zajezděte si cestou na bobovce!

Vydáno před 8 minutami | Praha | Zážitky

I když už přišel podzimní čas a do zimy není daleko, nemusíte zůstat zavření doma až do jara. Stačí se jen trochu přiobléct, vybrat správnou trasu a můžete si užít skvělý podzimní výlet. Pokud zůstáváte s dětmi díky p... celá aktualita

Kam vyrazit v Praze o víkendu a ve státní svátek? Na výstavu či otevřené dny památek

Kam vyrazit v Praze o víkendu a ve státní svátek? Na výstavu či otevřené dny památek

Vydáno před 2 hodinami | Praha | Kultura

Plánujete někam o víkendu vyrazit, ale schází vám inspirace a uvítáte nějaké tipy, kam v Praze na výlet? Z celé Prahy jsme posbírali ty nejzajímavější tipy na víkend, které vás nabudou nudit a možná i nadchnou. Nechte... celá aktualita

Dýňová zahrada se opět vybarvila v Troji

Dýňová zahrada se opět vybarvila v Troji

Vydáno před 4 hodinami | Praha | Příroda

Jste zvědaví, co se dá z dýní a jim příbuzných vytvořit? Přijďte se podívat na pestrou a zábavnou výstavu. Jistě vás zaujme množství vystavených plodů, ale třeba i nově pěstované odrůdy.Námětem jsou letos čtyři roční ... celá aktualita

Všechny aktuality v regionu Praha >

Další tipy z kategorie vše